[]

pirille yıkanan bira şişesi zehirler mi?

merhaba, şişenin ucu ağzıma değeceği için ağzı tamamen kapalıyken şişeyi pirille yıkadım.marketten alındığı gibiydi kapağını falan oynatmadım bile.şimdi sanki garip bi tad var, suyun içine girmesi imkansız mıdır, psikolojik midir? yoksa dökiyim mi?
 
bu işler için sabun, bilemedin ıslak mendil filan var. bilmem duymuş muydun?


  • mea maxima culpa  (26.11.14 23:14:50) 
Ölmezsin korkma. Kafaya dikmediysen prili zehirlemez.dökme boşuna.


  • nickimi yermisin  (26.11.14 23:16:35) 
bir şey olmaz. ama psikolog lazım olmak, obsesif kompulsif bozukluk. silmeden, yıkamadan içsen ne antikorlar kazanacak vücudun bilemezsin.


  • uykusunu yakalayan adam  (26.11.14 23:21:34) 
@uykusunu yakalayan adam haklısın galiba.


  • lampetia  (26.11.14 23:56:56) 
Bira şişesi prille yıkanır mı amk :)


  • amarikanya fitbolcusu  (27.11.14 01:38:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.