kadıköy bostancı civarı, kanal tedavisi için özel dişçi aranıyor

20'lik dişe kanal tedavisi gerekiyor.. o da sanırım.. çekilir mi bilmiyorum, anlamıyorum haliyle.. devlette bi iki yerde varmış yirmiliğie kanal tedavisi yapan, oralara gidemem..

bildiğiniz, denediğiniz, öncelikle başarılı, sonra fiyatı makul dişçi / hastane vs aranıyor.. aklıma dentistanbul geliyor ama fiyatlarından bi haberim.. ya da acıbadem hastanesi..

bi de özellikle akşam 8den sonra ya da haftasonu gidebileceğim yer olursa süper olur..

eğer bakırköy e geçerim derseniz

www.bakirkoy.bel.tr

çok eski bir dişçimiz maliyetine çalışıyor zevki için yapıyor işini
  • sozluknickmiverulan  (30.07.09 09:50:31)
merhaba,
kadıköyde bizim yıllardır gittiğimiz serdar bağbek var, kendisi çok tatlıdır, yeri de boğaya 2dk uzaklıkta.
tel:02163455397
arayıp randevu, tam adres gibi bilgileri alabilirsiniz. geçmiş olsun.
  • clem  (30.07.09 10:38:14 ~ 10:51:22)
Kızılay Altıntepe'de çok fazla diş dolgusu vs yaptırmıştım. Genel olarak memnundum.

  • ozdek  (30.07.09 11:21:26)
www.kadikoyagizdis.gov.tr var devletin ağız diş sağlığı merkezi, bostancı'da, gidip danışabilirsiniz.

yalnız saatleri pek uygun değil tabi ve internet randevu sistemi çalışmıyordur muhtemelen.
  • whoosie  (30.07.09 12:50:40)
ablam altunizade 29 mayıs hastanesi'nde diş hekimi. hafta içi 6'ya kadar cumartesileri 1'e kadar çalışıyor. gitmek isterseniz bana haber edin.
dentistanbul hakkında çok çok kötü şeyler duyuyorum bu yüzden tavsiye edemicem.

  • doktor hektor  (30.07.09 14:59:42)
bilmiyorum çok uzak gelir mi ama oldukça memnun olduğum bir poliklinik var: özel yeni ataşehir agız ve diş saglıgı poliklinigi
numarası: 216 466 60 64

fiyatları oldukça makul. dr. feray hanım benim doktorum, tavsiye ederim.
  • vejeteryan vampir  (30.07.09 15:15:20)