starbucks'ta macbook dağıtıyorlar

sanırsam. ne zaman gitsem veya yanından geçsem herkes macbook'ları ile sürekli bir şeylerle uğraşıyor :S
nedir?

oo kardesim macbook elestirmeye baslamissin hayirli olsun, iyi ekmek var mi burda bari kiz dusuyor mu

  • hjarteblod  (26.11.14 21:05:22)
tahminimce sadece starbucksa giderken kullaniyorlar.

  • mayeskuel  (26.11.14 21:10:41)
benim de macbook'um olsa ben de giderim starbucks'lara.

alet işler, el övünür.
  • [silinmiş]  (26.11.14 21:15:22)
@animal işsizlik işte ne yaparsın, boş vakitlerimde her şeye bok atarım genelde :S

@hjarteblod eyvallah kardeşim, sağol. bu soruyu sorduktan sonra mesaj kutuma gelen fuckbuddy isteklerini, orgy partilerine katılım davetiyelerini bir görsen aklın şaşar.
  • razvan rat  (26.11.14 21:15:58)
Starbucks elestirme modasi gecmedi mi daha ya.

Kahvede de sana diyolardir elinden dusurmuyo iyi ki bi telefon almis falan diye.

Bi yerde rutin olan seyleri garipsiyosan oraya ait degilindir zorlama fazla.
  • kegums  (26.11.14 21:16:29)
tall alırsan air, grande alırsan pro veriyorlar

  • icemint  (26.11.14 21:18:42)
douchebag özetlemiş ahahah. alet işler el övünür +1

  • Sarix  (26.11.14 21:19:14)
macbook'u olan adam dönercide mi açacak aleti tabii starbucks'ta açacak.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (26.11.14 21:19:23)
@kegums diyorlardır muhtemelen. bilhassa nalbur nuri abinin içinden bana bayağı sövdüğünü düşünüyorum. ne zaman ki çayfon 5s'imi cebimden çıkarsam dövecekmiş gibi bakıyor hakikaten.

  • razvan rat  (26.11.14 21:19:41 ~ 21:20:49)
@icemint air daha mantıklı bir seçim olur bence

  • razvan rat  (26.11.14 21:21:47)
ben asus'um ile gidiyorum, onlarda elma yanıyorsa benim de "asus"um yanıyor kapakta, güllerin içindeki papatyayım <3

  • devorgilla the gunslinger  (26.11.14 21:22:17)
Starbuçuks çok mal bi yer la! Mekbukuma yazık! Kıyamam ben. Heywanın biri kaave maave döker, Allah etmiye!

  • compadrito  (26.11.14 22:25:21)
bir taraftan kahvemizi yudumlarken, diğer taraftan şirket kar zarar analizleri falan yapıyoruz dostum. numbers üzerinde bir takım karışık hesaplamalar. siz anlamazsınız. ayrıca sıkayp vasıtasıyla yurtdışındaki ceo arkadaşlarımızla şirketlerimizin geleceği hakkında konuşuyoruz.

  • empty man  (26.11.14 22:31:51)
Starbucks hakkinda tek bildigim sey asiri dandik chai latte yapiyor olmalari. Macbook ilede 3 yildir guzel bir iliskim var. Bence insan mac tabanli bir bilgisayar alip ondan para kazanmiyorsa almayabilir. Ha isterse alsin tabide ben o kadar parayi beyaz yanan bi elma icin vermezdim. Yani evet apple son 2-3 senede buyuk yurudu ve sadece laptop degil sosyal statude satiyor bi yerde. Biz turklerde seviyoruz boyle seyleri ne yazik ki.

  • bruceandwayne  (27.11.14 05:27:09)
olum sizin yüzünüzden bilgisayarı dışarda çantasından çıkarmaya korkuyoruz ya. bizim işimiz bu, ekmeğimizi bundan kazanıyoz ne yabalım.
sıtarbaka gidipte bilgisayarla bişey yapmışlığım da yok.
ama şekil olsun diye mek alıpta piyasa yapanlara ben de çok kırgınım.
  • battal gemalmaz  (27.11.14 09:09:31)
bir yurtdışı firması için çalıştığını düşün. ofis kiralamıyorsun, fakat evde de çok verimli çalışamıyorsun. en mantıklı ve ucuz çözüm starbucks'ta oturmak, çünkü 6 liraya BÜTÜN GÜN hızlı internetten faydalanabiliyorsun cayır cayır.

çok yaptım oradan biliyorum.
  • roket adam  (27.11.14 09:18:34)