bir ev için gerekli aletler

yeni bi ev için sıfırdan neler gerekli? rica etsem aklınıza geleni tek tek yazabilir misiniz? tv, buzdolabı, çamaşır makinası ve bulaşık makinası hariç.

benim aklıma gelenler:

ütü
ütü masası
elektrik süpürgesi
tost makinası

Çamaşır kurutmalik, askilik, temizlik malzemeleri, ilk yardım malzemeleri, saç kurutma, kabin yoksa dus perdesi, tül perde stor, lamba avize, mikrodalga, paspas halı kilim, mutfağa ağaç ekmeklik sebzelik tarzı cekmeceli şey, mobilya, japon yapistiricisi, dolap kapaklarina carpmasin yapistirilacak silikon yuvarlak zimbirti, kapı kolu lastiği, evde sizden önce biri oturduysa yeni bir anahtar kilit takımı, bardak canaklar, sofra bezi. Daha küçük küçük çok şey var da tukendim. Sadece beyaz eşya mobilya değil pense tornavida uzatma kablosu vs. de almak lazım. Zaten eksik olunca kıymetini anlıyorsun onların baştan al.

  • Lim5  (26.11.14 21:08:01)
koltuk takımı
masa, sandalyeler
yatak
dolaplar
halılar
kettle
tabak/bardak/tencere takımları
havlular
nevresim tk, yorgan, yastık
fırın
banyo paspas tk.
kitaplık
tv sehpası

aklıma gelenler bunlar.
  • physcos physcos  (26.11.14 23:44:15)