[]

Laptop sesini sadece kulaklık çıkışına yönlendirmek

Yani kulaklık çıkartılsa bile hoparlörden ses gelmesin. Nasıl yapılır?
 
  • ucan spagetticanavari  (26.11.14 12:06:47 ~ 12:06:53) 
öncelikle kulaklığı tak > denetim masasına gir > ses sekmesine tıkla > orda kulaklığın simgesini görmen lazım kulaklığı varsayılan yap sonra hoparlör veya speaker sekmesine gir onuda devre dışı seçeneğini bulmaya çalış. eğer olmuyorsa ses kartı driver'ı izin vermiyordur veya değişim işlemi yazılımsal olarak değil donanımsal olarak yapılmaktadır. kolay gelsin.

ucanspagettinin verdiği linkteki tarif driver programı üzerinden, seninkinde olmayabilir.
  • rete mirabile  (26.11.14 12:11:03 ~ 12:12:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.