Bu sırt çantası nasıl?

Gözlerinizi kapatın ve videodaki bu küçük çantanın siyah olduğunu hayal edin. Nasıl?
20 - Öğrenci - Erkek - 170/59

1. www.youtube.com
2. www.decathlon.com.tr
3. www.benjamincharles.fr

kötü. leş hatta

  • dinsiz adam  (26.11.14 11:04:52)
çok dışarı çıkık ya. o kadar küçük olup o kadar çıkık olcağına daha büyük ama daha az kabarık olsa daha iyi. ayrıca düşündüm de, bi erkeğin sırtında görsem gülerim çok oyuncak gibi duruyo

  • emirkulu  (26.11.14 11:04:59)
hayır, cok garip gorunuyo. neden bu boyutta bi sırt çantası almak istiyorsun?

  • md hus  (26.11.14 11:10:20)
hayır

  • kahve kokusu  (26.11.14 11:10:57)
O kadar kötü durmuyor bence, boyunuza göre değişir. Ben de bazen böyle bir çantaya ihtiyaç duyuyorum, ama aynı estetik kaygılardan almaya bir türlü cesaret edemedim açıkçası. Ben gezilerde kocaman bir çanta taşıyacağıma, şehir gezilerimde fotoğraf makinemi ve gezi rehberimi koymak için istiyordum mesela.

  • bi mekan  (26.11.14 11:23:02)
videoyu izleyemiyorum ama tahmin ettiğim çanta ise çok ufak bir çanta bu.
benim hanım tatillerde filan veya sahile yürüyüşe indiğimizde kullanıyor.

erkek için çok uygun değil.
  • teritori  (26.11.14 11:27:43)
Ortalama bir erkegin govde boyutu dusunuldugunde uygun degil evet.

  • ay nov kung fu  (26.11.14 11:29:53)
Videoda çantanın içi muhtemelen kağıtla doldurulmuş, o yüzden çok şişik ve çıkık gözüküyor. Normalde o kadar değil.

Ayrıca 170 boy 59 kilo bir insan olduğum için oransal olarak bende o kadar küçük durmaz.

Su şişesi, cüzdan, kulaklık, ıvır zıvır koymak için çok uygun diye düşündüm ama genelin fikrini almak istedim.
  • hadi ya la  (26.11.14 11:30:43)
O kadar da kötü degil gibi ama çıkık gibi. Eni bu kadar az olup çıkık olmasi açısından sanki hep içi patlarcasina dolu olacak ve kullanim kolayligi sagpamayacak gibi. Yani bisey almaya calisirken herseyi cikarip geri sokmak gerekecek gibi.

  • gis  (26.11.14 11:31:17)
boyla filan çok ilgisi yok. benim eşim 1.65 onda bile ufak duruyor. gerçekten çok ufak bir çanta.

bunun bir boy büyükleri var yine decathlon'da. 20 liraya aldık onu da. onu daha iyi kullanabilirsin.
  • teritori  (26.11.14 12:06:24)
afedersin bok gibi.

  • my name is earl  (26.11.14 19:55:30)
sevgilimde var. bence gayet sevimli. ben seviyorum. fotoğraftaki gibi şekilsiz durmuyor gerçeği
not: sevgilim erkek

  • dedi ayca  (26.11.14 20:16:08 ~ 20:16:38)