bir film vardı

Film büyük bir evde geçiyordu. Güzel bir kadın yalnızdı galiba ya da sevgilisyle birlikteydi. Sonra eve maskeli katiller tarafından saldırı gerçekleşiyordu. Bu maskeliler aslında çocuktu. En sonunda kadın da sevgilisi de ölüyordu. Film klasik korku filmleri gibi duruyordu ama baya vahşeti hissettiren bir filmdi. Ne ola ki bu filmin ismi?

merhaba. funny games. aynı yönetmen 2 farklı film var. kendi kendinin remake ini yaptı avrupa/amerika diye.

  • libertine  (26.11.14 10:46:45)
ils mi? yuh!

yok "the strangers" deseydin bari artık.
www.imdb.com
türkçe "ziyaretçiler" diye geçiyor. ne alakaysa artık. bence funny games. arttırıyorum hatta avrupa versiyonu.
  • libertine  (26.11.14 11:18:33)
Film the strangers imiş. Teşekkürler.

Funny games güzel film de maskeli çocuklar tarafından gerçekleşmiyor saldırı.
  • turkce konusan uzayli  (26.11.14 11:28:08)
Çok eskiden izlemiştim. Aklımda ev güzel ve büyük diye kalmıştı. Yanlış olabilir tabi.

  • turkce konusan uzayli  (26.11.14 11:34:09)
tüh bea. bilemedim ama bilmiş gibi oldum. bu arada

www.imdb.com

bunu da çok beğenmiştim eğer izlemediyseniz hoşunuza gelebilir. ya @want2die "ne alakaysa artık" cümlesini sana değil strangers/ziyaretçiler çevirisine kurmuştum yanlış anlama.
  • libertine  (26.11.14 11:35:31)