stresle basa cikma

Merhabalar, istekilerle anlasamiyorum, arkadaslarla anlasamiyorum. Herkesten biktim. Cokk stresliyim, var mi bu stresle basa cikmanin bir yolu ?

İstekilerle kim anlasabiliyor biri soylesin kendimi kesicem :/ istekiler ölsün bence.

Simdi biri gelip asagida psikologa git dicek. Ben gidiyorum yine de basedemiyorum. Fyi :)
  • cadi iren  (25.11.14 22:41:53 ~ 22:42:48)
Meditasyon yap.

  • aeroflot  (25.11.14 23:13:28)
kendine küçük sürprizler yap
yogaya başla
yürüyüşe başla
yeşil çay iç
kendine yönel kendini sev ki milleti sikleme
  • mahnita  (25.11.14 23:49:17)
her sorun karşılıklı anlaşarak çözülemeyebiliyor bence, istekiler dışında işinizden memnun musunuz? yaptığınız şeyi değiştirmek bir seçenek mi?

  • bcdhms  (26.11.14 00:20:06)
merhabalar karşim. geçirdiğin günlerin bir periyot, evre olduğunu benimsemenle mümkün ancak. orta ve uzun vadeli planların varsa, sadece onlara odaklan ve bu dönemi adlandırmadan geçirmeye çalış. planların yoksa, bir an evvel planlamaya başla. sevgiler.

  • fucking machine in my head  (26.11.14 00:23:39)
Tesekkürler arkadaslar.. stres yonetimi icin aksamlari kolayla viski icmeye basladim ama tadi berbat.. :) gerci gece iyi uyutuyor. Bir planim yok, hic olmadi ve tabiki sevmedigim bir isi yapiyorum. Gercek bir derdim yok cok sukur o yuzden utaniyorum sikayet ederken. Hakkim yok biliyorum. Hayat guzel tabi bir yerde :) tesekkurler..

  • chezsoi  (27.11.14 21:56:29)