lancia delta gibi araçlar?

arkadaşlar selam,

max. bütçe 50,000 desek ve 2005 model üstü olsa. lancia delta gibi fazla duyulmamış ama konforu, kalitesi iyi, max 1.6 lt. motor hacimli, benzin dizel farketmeyen araçlar önerebilir misiniz?

gizli / saklı cevher derler ya. onun gibi bişey. mesela nissan primera son kasa da çogzel ama ikinci eli yok. öyle de olabilir.

saab diyeceğim ama model düşük kalabilir. volvo ile sağlamlık konusunda daşşak geçen bi firma. öyle düşün

  • dieselsingle2  (25.11.14 22:03:19)
mazda en az arıza veren markadır

edit: bende citroen var mesela ikinci el piyasası olmadıgından klasmanına göre 5-6 bin tl düşük ama ben çok memnunum
  • mirty  (25.11.14 22:06:19 ~ 22:12:19)
lancia yi zaten kafandan cikart. tr piyasasindan cekildi onlar.
www.otohaber.com.tr
50 bine cok guzel 2010 model ustu jetta lar var yeni kasa.
1.2 veya 1.4 motorlu kendileri.
1.2 sini tavsiye ederim hem mtv si dusuk hem rahat ve genis aractir.
bir ozelligi de 2. elde kar ettirebilen vw gbi bir markaya ait bir model olmasi.
  • rentts  (25.11.14 22:08:59 ~ 22:09:33)
Alfa Romeo Giulietta

1.4 TB 170BHP veya 1.6 JTD 105BHP.

İtalyanlar tasarım konusunda bir numara. Sağlamlıkta da iyiler artık. Yolda fazla görme ihtimalin de yok, Türkler tasarıma falan değil direk markaya bakıyorlar. Sorun çıkarır, parça bulunamaz desen Fiat bakar. 2011'inden temiz bi Giulietta alırsın.
  • charles montgomery monty burns  (25.11.14 22:11:33 ~ 22:15:43)
Sıfır spaceback derim

  • steward  (25.11.14 22:43:47)