Maaş Hesabı

Merhaba duyurucular

Şimdi ben yeni bi işe başlayacagım yakında.O sebepten firmanın istegi üzerine bugün Yapı Kredi'den hesap açtırdım.Baya bi kagıt imzaladım, o evraklardan birinde maaş:1500 yazıyodu.Maaşı daha konuşmamıştık biz.Bankadaki eleman kafasına göremi yazdı onu yoksa firma (kurumsal baya) bankayla çalıştıgı için önceden bu bilgiyi bankaya sağlamışmıdır??

Cevaplar için teşekkürler

Maaş konuşmayan firma kesinlikle ve kesinlikle kurumsal olamaz.

  • sapkasiz cikmam abi  (25.11.14 18:49:23)
Yarın ugrayacam firmaya, yarın konuşulur büyük ihtimalle ama soru bu degil :/

  • teutonic-terror  (25.11.14 18:51:45)
maaş + pirim usulü çalışan bir firma olsa gerek.

sen ve tüm diğer çalışanların maaşları 1500 + prim olarak belirlendiğinden bu şekil olmuş olabilir ya da götümden uyduruyorum.
  • orta sahanın rakip yarı alana bakan dilimi  (25.11.14 18:56:00)
maaşı konuşmadan nası hesap aç diyolar sana. gerçek kurumsallık bu değil.

  • spirit crusher  (25.11.14 18:57:59)
@orta saha prim yok ama niye öyle oldu anlamadım.nakit avans 1500 tanımlandı diye mesaj geldi ama sonra.onla ilgilimi 1500 yazdı acaba?

  • teutonic-terror  (25.11.14 19:24:17)
nakit avans hesabına tanımlanan kredi gibi artı para gibi bişey. firmanın vereceği maaşla alakası yoktur. ama yine de fiyatta anlaşmadan niye sana hesap aç demişler. belki fiyatı düşük bulup işi kabul etmicen. hilmi bunu enteresan buldu.

  • spirit crusher  (25.11.14 19:30:53)
@spririt crusher aradıgım ve tahmin ettigim cevap buydu.Herkese teşekkürler

  • teutonic-terror  (25.11.14 19:47:04)