Dışarıda Kar Yağsın Ateşin Yanında Kahve Yudumlayarak İzleyeyim mi

Yoksa güneş doğsun, sıcakta şortla oturayım mı?

Hangisini seversin

Olum ben çok seviyorum lan böyle karı kışı, hani böyle hava kapansın mutlu oluyorum. Yağmur yağsın seviniyorum, fırtına kopsun en boktan günüm bile olsa heyecanlanıp mutlu oluyorum.

Güneşi görünce üzülüyorum :(

Çalışırken ikisi de tatsız.

  • arnold schwarzeneger  (25.11.14 10:42:16)
kışı hiç sevmiyorum, keşke yaz olsaydı.

  • rock n roll  (25.11.14 10:43:32)
hava bulutlu olsun ama yaz olsun.

  • inheritance  (25.11.14 10:47:33)
çok şiddetli yağmur yağsın, gök devamlı gürlesin, ortalığı sel alsın ama ben ıslanmayayım.

  • buzdagi  (25.11.14 10:52:43)
kış+1

  • dimitri iskete  (25.11.14 10:55:20)
kış çocuğuyum karı severim ama hep bana yalnızlığı çağrıştırır. orda bir yerlerde üşüyen birileri var biliriz. çocukken sorsalar kar derdim şimdi güneş diyorum. zaten d vitamini eksikliği var çoğu Türk kadınının :)

  • emirkulu  (25.11.14 10:55:27)
üşüyen bir toplum için kar romantik yağmaz.

  • uykusunu yakalayan adam  (25.11.14 10:57:13)
kara kış ve soba. süper ikili. tıpkı tank ve dozer gibi. hastasıyım.

  • battal gemalmaz  (25.11.14 11:00:04)
sallanan sandalye kahve ateş dışarda kar..
zaman yavaşlasın.. aşk da olsun. melankoliye lüzum yok.

  • chichionai  (25.11.14 11:05:59)
Aaa aynı ben. Hiç sevmiyorum güneşli havaları. Böyle havaları çok seviyorum. Hava kapalı diye mutlu oluyorum.

Daha yazarım da sen özetlemişsin zaten.

Sıcak havada kahve bile tatsız geliyor.
  • aguilas negras  (25.11.14 11:15:12)
kış <3

  • neferkitty  (25.11.14 11:15:58)
kar ve sıcak çikolata diyorum ben de. ama içerisi sıcak olsun şortla oturayım yine

  • argent dawn  (25.11.14 11:17:38)
Sürekli sıcakta şort için ve bir daha kar görmemek, soğuğun s'sini hissetmemek için kendi ruhumu şeytana satmam yetmez, en az bir 8-10 ekstra ruh toplarım. Sadece yaz çocuğuyum, bahar çocuğu bile değilim. Yaşasın en az 30 derece sıcaklık!

Kışın yaşamıyorum ben. Hayatımın kayıp 8-9 ayı demek kış.
  • aychovsky  (25.11.14 11:19:48 ~ 11:22:09)
Kış tabiki!

  • hain kostokk  (25.11.14 11:25:16)
üniversite yıllarında ve sonrasında yazı ve sıcağı çok severdim ileride bir gün başka bir ülkede yaşayacaksam karayiplerde yaşiyim hindistan'da tayland'da yaşiyim falan derdim, tabi bunda goa kültürü cameikan pipıl cart curtun etkisi de vardı. ama 30 ve sonrasında giderek duruldum, sıcak coğrafyalardan ve sıcağın kendisinden tiksinir oldum. artık kesinlikle kışı daha çok seviyorum. geçen yaz denize giresim bile gelmedi. kumsala kadar gidip denize girmedim, öyle şemsiyenin altında yattım mal mal. o derece. artık şunu anladım ki soğuk varsa medeniyet var, klaslık var, kalite var. dünya haritasını aç bak, öyle. kafan bile daha çok çalışıyor. daha yaratıcı, daha üretken oluyorsun. sıcak tam çingene işi. çekilir dert değil.

  • sir gawain  (25.11.14 11:27:26 ~ 11:37:28)
Kış :) güneşi ben de sevmiyorum ya. Güzel hava benim için yağmurlu hatta karlı hava demek.

  • mutlusismankedi2015  (25.11.14 11:29:27)
Ikisi de uzun sure cekilmiyor. Kisi seviyorum diyenleri iskandinavya ya da kanada gibi yerlerdeyasamaya davet ediyorum. Tam bir kis insani oldugumu dusunuyordum ta ki gercek kisi yasayana kadar. Gunesin eksikligi bir sure sonra insani cidden kotu etkiliyor, sehir efsanesi degil. Gotun donarken sevemiyorsun kari kisi, ayni sekilde gotunden ter damlarken de gunesi sevemiyorsun. En guzeli usurken kar yagarken bir anda gunesin cikmasi isitmasi, ya da sicaktan terleyecekken hafif bir ruzgarin esmesi. Cok sey istiyorum dimi :) neyse kis yine de daha guzel yaz bok gibi ter kokuyor butun ulke.

  • babamasoliimbananickaldirsin  (25.11.14 11:32:46)
kışın nesini seviyorsunuz ya? yağmur, çamur, kar, soğuk. sıcak olsun giyelim şortumuzu, tişörtümüzü atalım dışarı kendimizi. içim kararıyor böyle havalarda, kasvetli.

  • rock n roll  (25.11.14 11:33:16)
Yaz tabii ki. Güneş acsin, sicak olsun. Sahilde dolasayim, buzlu limonatami iceyim. Kisi sevmiyorum ben.

  • fraise  (25.11.14 11:41:54 ~ 12:00:35)
bahar en iyisi, yazın kavuran sıcağını sevmem, kışın yağmur çamurunu sevmem, karı severim (içinizi ısıtacak birisi varsa)

  • [silinmiş]  (25.11.14 11:57:30)
düşünürken hatırladım. geçen seneye kadar şantiyede çalışıyodum ben, bodrum katlar karstan hallice oluyordu. ondan beri sevmiyom ben kışları.

tüm bu sobacıları da şantiyelerin bodrum katlarına davet ediyorum
  • emirkulu  (25.11.14 12:13:13)
eveet ben de severim kapalı, yağmurlu havaları. hele bi de kar yağdı mı...bırak cam önünde oturup seyredeyim öyle.hipnoz gibi minik minik beyaz noktalar yere iniyor bir süre sonra yerler de beyazlıyor. tabii yanında kahve vs. içecek oldu mu daha da keyifli.
bana kapalı,yağmurlu hava heyecan,mutluluktan çok hafif hüzün veriyor ama, kar seyrederken mutlu olurum.

  • cause id rather be alone  (25.11.14 12:43:15)
Ayaz olmasin. Cok soguk olmasin. Yaz da olmasin.
boyle kapali hafif ılık bi hirkayla çıkılan havalari seviyom ya. Kasvetli olsun ama soguk olmasin.

Muz yiyip cilek tadi alayim :/
  • rayde  (25.11.14 12:52:27)
Şöyle bişey var; 9gag.com
Ayrıca iski baraj doluluk oranlarını günlük takip etmek ve kuraklık korkusu beni de yağmur sevici yaptı, %39,5 olduk sevninin :D

  • okumayi sevmeyen okur  (25.11.14 13:25:16)
ciddi ciddi orayı takip mi ediyorsun?

  • kahve kokusu  (25.11.14 19:29:35)
yağmur yağdıktan sonraki günlerde ediyorum, veya burda yağdı acaba havzalarda yağdı mı vs diye meraktan açar bakarım

  • okumayi sevmeyen okur  (26.11.14 00:27:57)
Ben kis sevmem, nefret ediyorum ama yine kis ile iyi geciniyoruz bir sekilde. Kar seviyorum en azindan.

  • delifaruk  (26.11.14 00:29:10)
Sıcaklarla aram iyi değil hatta yaz geldiği zaman sevmiyorum diyebilirim yağmur yağsın, kar yağsın yeter ki. Ben oturup izleyenlerden de değilim gider yağmurda ıslanırım çok canım çekerse :)

  • EkimBebesi  (26.11.14 00:38:25)
yağmuru karı bende çok seviyorum ama yalnız olunca hiçbirinin tadı çıkmıyo be..

  • bluebey  (26.11.14 01:00:03)
yazın doğmuşum, yaz insanıyım, akşam 9'a kadar kararmayan havanın hastasıyım.

  • devilred  (26.11.14 01:03:05)
Yıllardır kar görmüyorum, o yüzden şimdilik kış lütfen. Her mevsimi çok severim, birini biraz az görünce olmuyor.

www.youtube.com
  • Lim5  (26.11.14 01:04:52)