Antalya'da ios programlama eğitimi veren var mı?

Merhabalar, Antalya'da ios programlama eğitimi veren yer mevcut mu? Ya da uygun fiyata ders vermek isteyen? Bulamaz isem ingilizce kaynaklara girişmeyi planlıyorum.

internet turkce ve ingilizce milyonlarca video tutorial ile dolu. programlama ogrenmek icin para vermek bu zamanda buyuk sacmalik bence(baska bir dili yada programlama temellerini bildigini varsayiyorum, bilgisayar muhendisi misin).internetten her seviyede bilgiye ulasabilirsin. stanford'un dersleri youtube'da duruyor. coursera benzeri siteler duzenli olarak sinif aciyorlar vs.

  • crucio  (24.11.14 10:09:54)
Evet ingilizce kaynaklara yöneleceğim. Türkçe kaynak olarak bir kuple Sefa Ayçiçek'in videoları var. Kurs ile daha hızlı ilerlerim ama kurs ararken kaybedeceğim vakit ile bir miktar daha ilerleyebilirim. Yine de Antalya için gören duyan bilen olursa yardım beklerim.

  • o kadar da degil aga  (24.11.14 13:14:45)
gelecegi yazanlar'in android dersleri falan oldukca iyi, ios da oyle olabilir bi goz atabilirsin

  • jedilance  (24.11.14 16:42:33)