Kondisyon Küreği

Yunan olimpiyatlarının değerli sporcuları,
Evde çalışmak için kondisyon kürek aleti alma niyetindeyim ancak daha önce bu aletle çalışmadım. Aranızda bu alete sahip olan çalışan faydasını gören ya da tam anlamıyla ne gibi bir fayda hedeflenir bu aletle bilen var mı?
belki 2.el satan bile çıkar ne dersiniz?

Kondisyon antrenmanlarını renklendirse de kaderi çoğunlukla koşu bandları ile aynı oluyor. Eve almak için uygun değil bu aletler.

  • arnold schwarzeneger  (24.11.14 08:01:17)
Arnold+1 biz de bir tane var, 2-3 ayda bir ortaya cikip, bu sefer duzenli kullanacagim denilip 3 kere kullandiktan sonra unutuluyor kendisi. Sonra bir koseye kaldiriyoruz. 3 ay sonra basa sariyoruz.

Demem o ki cok istikrarli bir insan degilseniz eve almayın, bosuna yer kaybi.
  • fraise  (24.11.14 08:13:49)
bende concept2 var ilk 2 ay hergün, sonraki 2 ay haftada bir gün, sonraki 2 yıl ise ayda belki bir gün kullandım.

arnold haklı, en iyisi salona gitmek.
  • Sarix  (24.11.14 08:25:41)
concept2 cok guzel bi alet. ama iste papaz her zaman pilav yemiyor. ben salonda kullaniyorum, asagi yukari ayda alti kere filan.

yok ben kurekte kendimi gelistirmek istiyorum diyosan, zaten elzem almak.
  • yirtik foto  (24.11.14 08:34:24)
sırt ağrım olduğu zaman o bölgedeki kasları güçlendirmek için almıştım. sonrasında aletsiz sporlarla da iyi neticeler alınca kullanmayı bıraktım.
bence koşu bandından daha iyi bir alet ama yine de aletsiz çalışmayı daha çok seviyorum.

  • chavezding  (24.11.14 09:21:01)
evin büyükse al, fiyatı salon parasıysa salona git.

  • ytse jam  (24.11.14 10:01:29)