bu ton balığı nasıl bu kadar ucuz ?

www.hepsiburada.com

ben 2'li 160 gr'lığını en az 10 liraya alıyorum yine dardanel'in veya başka markanın. stoklayalım mı yoksa ben mi kazıklanıyorum ?

aklıma gelen ilk şey son kullanma tarihi yaklaşan ürünlerde büyük indirim yapıyorlar, stok eritmek için.

  • kuzey li  (24.11.14 01:33:52)
Bim'de Derya Ton 2x160lık pakette 5.50 lira gibi bişey. 3x160 için 8 lira aslında kar edilebilecek bir fiyat. Dardanel normalde fazla pahalı. Bu üründe fiyat düşürmüş olabilirler.

  • harzem  (24.11.14 01:58:03)
bim'deki derya ton nasıl peki internetten alıp kargoyla uğraşmaya değer mi yoksa bim'dekini al yua aynı mı ? kalite ve lezzet olarak.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (24.11.14 02:00:08)
bim ton balığınıda bunu da dardanel üretiyor fakat kalite farklı var tonton bim gibi parca parcadır ama gercek dardanel 1.sınıf tek parça oluyor ama lezzeti çok farklı değil.

  • mrthany  (24.11.14 02:01:55)
hiç gerek yok 8/3 e geliyor bim 5.25/2 ye.

  • mrthany  (24.11.14 02:03:00)
mevzu bahis içindeki protein gramajı ise ikisi de kesinlikle aynıdır. spor salonunda ne yiğitler gördüm elinde derya ton balığı ve boğum boğum kaslarıyla.

  • alaman cikolatasi  (24.11.14 02:04:41)
bimdekini al aga. alaman cikolatasina katiliyorum. bomba vucut gelistirme icin.

  • baldur2  (24.11.14 02:10:59)
migros ton balığı var, bütün dilim aynı dardanel markası altında satılan gibi. bu kaptan memo da bütün dilimmiş sitesinde yazana göre. pek farklı değildir yani.

migros'da bir ara 5.95'di şimdi de 6.25 mesela 2x160gr. sürekli de bu civarda fiyatı 6.50 olduğunu görmedim daha... yine dardanel üretimi. hem de light olan aynı fiyata.
fiyat/performans oranı en iyi olan denediklerim arasında light migros.
  • ucan spagetticanavari  (24.11.14 02:24:24)
1 yıldır kullanıyorum, yaklaşık 300 tl lik aldım fiyatı 1 seneyi aşkın aynı gayetrw güzel, makarna salata pizza ben beğeniyorum yap sipariş 2 tane geldiğine değain, denersin.

  • patos64  (24.11.14 03:11:59)
şok markette vira ton balığı 2li 160 gr 5.25. bence dardanel ve superfresh'e 10 basar.

  • zarejas  (24.11.14 04:06:43)
onun 80 gram olanından aldım. dardanel ton gibi büyük parça değil, küçük küçük parçalar var. kargosu bir hafta sürüyor. fatura teslimattan sonra gönderilir yazıyor ama iki haftadan fazla oldu faturası gelmedi.

  • inheritance  (24.11.14 08:26:03)
kaptan memo, bimin sattığı derya ton balığından çok çok daha güzel. derya ton balıgı kokuyor, bazı yerleri sert ve kuru, yenmiyor bile. stokla gitsin.

  • dafuq  (24.11.14 09:19:39)