napiyorsunuz?

Hep bu soruyu sormak istemistim, kismet buguneymis. Benim uykum kacti; içeriye gidip kitabimi da almaya usendigim icin yatakta bos bos oturuyorum.

Ha bir de yarin iki vizem var, bana sans dileyin olur mu zira biraz ihtiyacim olacak buna.

4 tane konu başlığı seç, çalış. (abi tavsiyesi) *bir umuttur yaşamak* :D

  • haekhan27  (24.11.14 01:00:46)
uykumuz gelmedi mi gençler?

  • yuzmebilmeyenbalik  (24.11.14 01:00:51)
Haekhan, derslerime calisabildigim kadar calistim, onda bir sıkıntı yok da yarin erken kalkmam lazim. Abi olarak bu konuda bir tavsiye versen daha islevsel olurdu aslinda ama bir dahaki sınavlarda bu dedigini uygularim :)

  • fraise  (24.11.14 01:03:17)
www.youtube.com
sana bunu bırakıp gidiyorum fraise hatta sana ninni de söyleyeyim.
uyu benim akıllı fraise'im başucuuundaa ben varıım. kapat güzeel gözlerinii ninni de fraise'e ninnii.

başarılar sınavlarında. uyu dinlen güzelce de çok güzel geçsinler.

bak benim de geçen iki vizem vardı biri akşam 5'te, uykusuz gittim sınavlara. dün açıklandı, 45 almışım birinden. vallahi kızlar teselli etti zirvede :(
  • kırmızıkaşekaban  (24.11.14 01:03:23 ~ 01:05:29)
Kırmızıkasekaban, uuuu uzun zamandir kimse bana ninni soylememisti, cok guzel oldu ki bu :)

Bunun uzerine ben bir daha deneyeyim bari uyumayi.
  • fraise  (24.11.14 01:16:19)
izin günlerimin başlangıcını kutluyorum sen sorunca canım sigara çekti balkona çıkcam şimdi. vizende başarılar işi şansa bıraktıysan sıkıntı be canım kendimden biliyorum.

  • bluebey  (24.11.14 01:16:40)
Vize okuyorum, sıkıldımmmmm.

  • duyond  (24.11.14 01:22:58)
su white noise+doga sesi gibi seylerden dinleyerek uyuyabilirsin.

  • mavicorap  (24.11.14 01:36:41)
Asla evde fil izleyemeyen ben, bu saatte hala uyuyamadigim icin film izliyordum, film bitti buraya girdim bu duyuruyu gordum. Ooo saat 03:40 olmus.

  • delifaruk  (24.11.14 02:41:30)
Sizlerle takılıp gece 1.30'da yatıyorum mal gibi. Ertesi sabah işim gücüm var. Bir daha olmaz, 22.30 dedin mi yatıcam ya banane.

Tüm öğrencilere vizelerinde başarılar.
  • [silinmiş]  (24.11.14 07:31:19)