Masa lambası bulmama yardım edin

Elim bir kaza sonucu, ortaokuldan beri kullandığım çok sevgili masa lambamı kaybetmiş bulunuyorum. Çok üzgünüm. Yenisini alamadığımdan masanın başına oturasım bile gelmiyor.

İnternette bakındım biraz 25 tlden başlıyor bilmem kaç tlye kadar gidiyor ama üç aşağı beş yukarı modeller hep böyle www.ikea.com.tr

Benim kullandığım lambada ekte gösterdiğim kompakt floresan dedikleri şey kullanılıyormuş, birkaç elektrikçiyle konuştuğumda artık bu tarz masa lambalarından üretmiyorlar dedi.

Aradığım şey, en az 40 cm yüksekliğinde, beyaz ışık veren, aydınlatması iyi ama parlak olmayan masa lambası. Ledli olanlara da baktım pek iç açıcı gelmedi.

100 liraya kadar ödeyebilirim. İnternetten alabilirim, ya da İstanbul içinde gidip alabilirim.

  • bass solo take one  (23.11.14 21:49:45)
özellikle bu şekilde bir kap içinde olanları istemiyorum.
lambası mümkünse ekteki fotoğraftaki gibi yatay bir şekilde olsun.

tam tarif edemedim sanırım, şu linkteki lamba benzeri ama çocuklar için olmayanından arıyorum www.aliexpress.com

ders çalışmaya, yazı yazmaya lazım.
  • kahin ahtapot paul  (23.11.14 21:57:10)
Bass'in paylastigi masa lambasindan f/p olarak daha iyi yok ben de 2 hafta once bi arastirma yapmistim bunu sectim.

Bende banker lambasi var hic kullanisli bulmuyorum.
  • kegums  (23.11.14 21:57:46)
www.ikea.com.tr

kullaniyorum. tavsiye ederim.
  • helenart  (23.11.14 21:59:49)
philips'in var linkte gösterdiğin gibi. geçen ay koçtaş ve bauhaus'ta satıyorlardı.

  • cadi iren  (23.11.14 22:19:53 ~ 22:21:52)
@cadi iren

hemen yarın koşa koşa gidip bakıyorum, led değilse eğer nokta atışı!
  • kahin ahtapot paul  (23.11.14 22:28:34)