internetten evcil hayvanları için mama ve diğer malzemeler alanlar

nelere dikkat ediyorsunuz, hangi siteleri tercih ediyorsunuz, şöyle olsa çok daha iyi olurdu diyebileceğiniz, eksikliğini hissettiğiniz bir şey var mı? bu işe girmeyi düşünüyorum, fikirlere çok açığım. teşekkürler.

ben juenpetmarket veya petburada yı tercih ediyorum.
ikisi de siparişimle beraber bedava eşantiyonlar gönderiyor. petburada en son sokak hayvanları için mama kabı ve kuru mama, iki kutu konserve mama falan gönderdi mesela. insanın hoşuna gidiyor.
ayrıca iki sitede de çok çeşit var.
  • innerbliss  (23.11.14 21:10:36)
Fiyatlara ve kampanyalara da dikkat ediyorum ben. Bir de güvenilir olması önemli tabi.

  • purusha  (23.11.14 21:16:32)
www.bulabilirim.com u tercih ediyorum.. Bir sıkıntı yaşamıyorum fiyatları uygun. Daha uygun fiyatlı sunabilecekseniz sizden alışveriş yapabilirim.. Benim için önemli olan fiyat :)

  • white35  (23.11.14 21:17:49)
Solempet var

  • divit  (23.11.14 21:23:20)
On senedir kedimle beraber yaşıyorum, hiç onlayn alışveriş yapmadım, sorunu takip ediyorum.

  • charlesbukowskiineksi  (23.11.14 21:24:36)
www.kurumama.com evde beslediğiniz evcil kedi, köpek, kuş, balık, hamster, tavşan, ginepig ve kamplumbağalar için mama ve aksesuarları bulabileceğiniz harika bir site. ayrıca şuanda sitede kısa süreliğine tüm ürünlerde %20 indirim kuponu mevcut. üyelik sistemi sayesinde sepetinize ürün ekliyebiliyor ve daha fazla site fonksiyonunda yararlanabiliyorsunuz. ayrıca siteden kargo takibinide kolayca yapabilirsiniz. destek numarasından ise site ve ürünler hakkında hertürlü konuda yardım alabiliyorsunuz. evcil hayvan mamaları ve aksesuarları alanında açılmış en iyi sitelerden birisi.

  • pyhuita  (19.01.19 20:18:36 ~ 23:28:06)