[]

wordpress otomatik güncelleme neden çalışmıyor?

beyler 4.0 için baya ugrastim ama guncelleme yapmiyor. simdi 4.0.1 cikmis ben hala 3.7.5'te kaldım. otomatik güncelleme için uğraşıyorum manuel yapmaya korkuyorum verileri kaybederim bir aksilik olur falan diye. bunu 3.7.5'ten 4.0.1'e nasıl update edebilirim otomatik?
 
sıkıntı nedir ? hata kodu veriyorsa buraya yazın da bakalım. ben 4.0'a geçmiştim kendi otomatim 4.0.1'e geçmiş. auto update sanırım 4'ten sonra aktive edildi.


  • rosencruz  (23.11.14 20:25:35) 
Sunucunuzun Safe Mode'unu devre dışı bıraktığınızdan ve FTP'den WP klasörlerinize yazma izninizin olduğuna emin olun.


  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (23.11.14 20:26:01) 
downloads.wordpress.org konumundan güncelleştirme yükleniyor…

diyor böyle bekliyor 3 yıl falan
  • maresalx  (23.11.14 21:13:07) 
ftp ile bağlan tüm dosyalarını eldeki makinene yedekle, sonra güncellenmiş versiyonunu at sunucuya, yedeklediğin klasördeki config'ini, theme ve plugin klasörünü de at çalışacaktır, çalışmazsa da geri alabilirsin tekrardan nasılsa (veri tabanını da yedekle tabii)


  • selam  (23.11.14 23:29:26) 
Sunucu izin vermiyorsa yapacak bir şey yok. Ben kaç senedir hosting'i taşımaya üşendiğimden manuel hallediyorum.


  • zombi  (24.11.14 13:05:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.