geceleri geç yatıp sabahları erken kalkan insanlar, insanlarımız!

nasıl beceriyosunuz bunu? yöntemimi mi var nedir? ne kullanıyosunuz?
özel formülü yazın bakalım.

21 derece oda sıcaklığı, ne aç ne tok karna, zifiri karanlıkta, elektronik cihazlardan uzak, şekerli kokuların olduğu bir ortamda uyuyarak

  • mrvengeance  (23.11.14 02:18:35)
benim ki kendiliğinden oluyor. fazla uyuyamıyorum. (en sevdiğim özelliğim)

mesela sabaha karşı 5 te yatıyorum. 5 saat sonra 10'da uyanıyorum. cinibimivlim öyle yaratmış.

formül: motivasyon. az uyumak çok süper bir şey. en basitinden daha fazla yaşıyorsun. yaşıyorsundan kastım da nefes almak değil.
  • m murphy  (23.11.14 02:19:06 ~ 02:21:08)
bi kitap vardı belki işe yarıyodur
:D www.idefix.com
edit: @high olm boşverin okumayın zaten bitene kadar emekli olur insan :D
  • GreyFever  (23.11.14 02:21:00 ~ 02:39:43)
yav demek ki olay 21 derecedeymiş ben de diyorum neden olmuyor her şey oluyor, bütün meyve kokularını denedim olmadı, meğer 23 derece yattığım içinmiş. bence tamamen bünyeyle alakalı. bazı insanlar tanıyorum azıcık uykuyla ömür geçirebiliyorlar bazı insanlar tanıyorum mesela ben sınırsız uyuyabiliyorlar ve hep daha fazla isteyebiliyorlar.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (23.11.14 02:23:04)
@greyfever kanka bizim bi arkadaş okuyordu üniversitede çocuk 8 saat uyuyordu normalde sonra 12'e çıkardı :)

  • high hopes of the sozluk  (23.11.14 02:32:35)
bu eski uzak doğu sporlarıyla ilgili gibi bir şey.
biraz DNA, yetenek, ve uygulamaya bağlı, uzun yıllara dayalı eğitim gerektiriyor.

edit: grey+1 ve high hpes +1

ünverstede sabahlayınca, bazı mutasyonlara uğruyorsun.

ilk yıl: çok heycanlıyım.
ikinci yıl: sıçtık.
üçüncü yıl: salla
dördüncü yıl: uykum geldi ama uyuyamıyorum.
beşinci yıl: oh bee.
altıncı yıl: bu gece sex yaptım.
yedinci yıl: çok heycanlıyım.

edit 17/5 :
yıllar sonra: bu gece uykuyla ilgili bir soruyu cevapladım.
  • trollmatik  (23.11.14 02:37:25 ~ 02:46:18)
her gun standart bir saatte kalkınca, ister istemez uyanıyorsun
tekrar uyumak için uğraşmazsan güne dinç bir şekilde başlıyorsun

08:30 da görüşmek üzere :(
  • facebook  (23.11.14 02:48:38 ~ 02:49:19)
dün 5de uyuyup, sabah 9 da uyandım, birazdan gene uyuyacağım ve bugün 8 gibi uyanmam gerek, ben borsa + bir kaç küçük yerel borsayı takip ediyorum, sabah erkenden uyanıp nasıl gidiyor diye heyecanlanıyorum, istesem bile uyuyamıyorum.

  • grimer  (23.11.14 03:26:38)
günde 2 veya 3 saat yatarım

  • Sandman  (23.11.14 03:53:58)
akademisyenim. yapacak çok işim var ve eşim uyuduğu zamanlarda çalışıyorum. Doğal olarak sabahlıyorum :( Sabahları da erken kalkıyorum. Sanırım alıştım ama vücut yoruluyor haliyle. Bu yüzden her ay en az bir gün saatlerce uyuyorum :( :)

  • duyond  (23.11.14 03:56:09)
İnsomniadan mustaribim

  • Sandman  (23.11.14 04:21:44)
duyond + 1
Akademisyenim. İş yetişmediğinde paşa paşa sabahlıyorum, sonra o hafta uykulu ama bir şekilde geçiyor. Sonra 12-13 saat uyuyup kendime geliyorum. Yoksa, biyolojik olarak yapabildiğim bir şey değil.

  • aychovsky  (23.11.14 08:14:55)
çok kolay. beynim çalıştığı için çok uyumuyorum.
beyinsiz olsaydım çok uyurdum

  • kamera motor  (23.11.14 08:28:46)
yorulunca uyuyorum. tabi gece erken sabah erken olmuyor bu genelde, ama arada bir yakaladığım da oluyor. kimi zaman öğlen 3'te uyu, gece 11'de uyan çalışa dönüyor.

  • yalnux  (23.11.14 08:29:44)
uyanalı 1 saat oluyor benim :) son attığım mesajdan yarım saat sonra uyumuştum.

  • grimer  (23.11.14 08:35:10)
şu kadar saat uyumaya değil de, kaçta yatarsan yat belli saatte uyanmaya alışıldığından da oluyor.
düzenli yaşam yani formülü.

  • icemint  (23.11.14 08:55:59)
yeni kalktım diyomuşum :P
güzel cevaplar geldi. sağolunuzz.

  • hain kostokk  (23.11.14 16:30:50)