asyalılara ve zencilere cinsel ilgi duyabiliyor musunuz/duyuyor musunuz?

sorum hem kadınlar hem erkekler için geçerli.

olm bana hem asyalı hem de zenci kadınlar bi değişik geliyo. hepsine ister istemez bacı gözüyle bakıyorum. cinsel anlamda hiçbi şey olmuyo. asyalılarda yine nadiren de olsa "oha hatuna bak" dediğim çıkıyor, çıkmıyor değil. zencilerde de yine çok çok az. oluyor, olmuyor değil. ama genel olarak bi değişik geliyo ya. hiç tanımadığımdan etmediğimden mi acaba? bakıyorum etrafımdakilere, OOOO ABİ ÇEKİK GÖZLÜ diyolar, ne bileyim OOOO ABİ ÇİKOLATA YA MMMSSS diyolar vesaire.

erkeklerin hepsi benzer geliyo mesela. zenci ya da asyalı erkek çok farklı gelmiyo. yani insanların bunları arzulamasını, "normal" görmesini anlayabiliyorum.

ama kadınlar bi acayip ya. bak görüyorum, çok çok güzel kadın. evet. ama diyorum ya, BACI filtresine takılıyolar. "bende mi bi sorun var?" dedim ama beyaz kadınlara karşı gayet abazanım. onlar bacım değil.

***

sizde nasıl? "ayırt etmez gömerim/veririm" mi diyosunuz? yoksa sizin de böyle "bacı/birader" olarak gördüğünüz, bi türlü cinsel anlamda şeyapamadığınız tipler var mı?

***

HASSAS LALELER İÇİN ÖZEL NOT,

bahsettiğim şey tamamen "cinsel ilgi"yle alakalı, ırkçılık mırkçılık değil. zırlamayın o yüzden rica edicem. çinliler çirkindir, zenciler pis oldukları için karadır vs. demiyorum. bacı filtresine takılıyolar bende onu diyorum.

asyalılardan kastın japonlarsa bayılırım.

  • all girls dream  (21.11.14 18:10:13)
birkaç gün önce çok tatlı bir zenci gördüm, onun dışında aynısını düşünüyorum uzun zamandır.

  • rubenanyukov  (21.11.14 18:18:12)
cdn.meme.am

"....Amerie was born to Korean mother, artist Mi Suk,[7][8] and African American father, Charles...." <3<3<3
  • namus ninjası  (21.11.14 18:20:38)
uzak doğululara evet, siyahilere hayır.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (21.11.14 18:22:06)
all girls dream +1

ek olarak faslı bir hatun tanımıştım zamanın birinde. şu ana kadar ondan güzelini de görmedim.
  • zvonimir  (21.11.14 18:23:05)
Oncelikle erkek degilim, ama bence asyali ve siyahi kadinlarin guzel olanlari inanilmaz cekici oluyorlar. Yurt disinda yasadigim ve mutli-kulturel bi ortamda yetistigim icin de olabilir, ama oyle guzel siyahi/melez kizlar var ki, o beyaz tenli, mavi gozlu, sari sacli alman kizlari vasat kalir yanlarinda.

Emanuela de paula gibi kizlardan da mi hoslanmiyorsun?
  • miljena  (21.11.14 18:26:30 ~ 18:27:14)
Hic duymuyorum. Asyali ise bir erkege ne kadar cinsel ilgi duyuyorsam (bildigin straightim) ona da o kadar duyuyorum. Bir nedeni yok, zenci ve asyaliya ilgi duymuyorum.

  • delifaruk  (21.11.14 18:28:07)
@miljena, yoo hoşlanmadım hiç, emmi gibi yüzü. erkeksi suratlı kızları severim mesela ama bu nasıl desem, işte, emmi gibi :(

@molkoid, öyle tabii ki ama etkilenebildiğim asyalı/siyahi sayısı çok az. bende mi bi gariplik var diye merak ettim sorayım dedim öyle.
  • pescador  (21.11.14 18:30:10 ~ 18:31:00)
  • namus ninjası  (21.11.14 18:31:14)
aynen.

  • magdurum ben magdur  (21.11.14 18:31:34)
hep hayalimde japon bir kadınla evlenmek vardır. inşallah da japon bir kadınla evlenirim.

  • brotha b  (21.11.14 18:32:37)
Normal de, esmer ya sa koyu sacli kadinlardan da hoslanmiyorsan bence gayet hakli bi begnememe, oyle olmasa da yine anormal degil, ben de sarisin ve kuzey avrupa tipli erkeleri oyle goruyom. Hehe. Normal yani, zevk denen seyin de bi siniri var demek ki. ^^

  • miljena  (21.11.14 18:36:17)
pescador Emanuela de Paula yı da çekici bulmuyorsan sen zenciyi bırak esmer de sevmiyorsun. O yüzden tamamen zevkle ilgili bir durum.

  • stanbul  (21.11.14 18:38:34)
Baca filtresi iyiymiş hakkaten. Ya bırakın bu işleri her milletten tas gibi hatunlar var. Guzeline rastlamamış olabilirsin :)

  • arras  (21.11.14 18:39:49)
@arras, yok demiyorum. çekici bulduğum asyalı hatun da oldu. ama çok çok az. yani "noluyo yav, o da kadın bu da kadın, alala" demeyi düşündürecek kadar az.

  • pescador  (21.11.14 18:42:32)
lostfeather.weebly.com hem siyahi hem asyalı olanlar ne yapsın :)

  • pike  (21.11.14 18:48:26)
bence en guzel hep melezler. thandie newton, obama veya keanu reeves gibi farkli irklarin karisimi insanlari kadin veya erkek farketmez acayip cekici ve ilginc buluyorum. bir de tabi leeny kravitz var mesela, ozenilmis de yaratilmis. sanki sadece fiziksel birsey de degil, ben bu insanlarla oturup konusmak da istiyorum. mesela cekik goz acayip seviyorum.

  • mavicorap  (21.11.14 19:07:00)
Cinsel olarak en ufak bir çekim hissetmiyorum iki gruba da. Ama arada sırada çok çok nadiren "yatabilirim" dediğim Asyalılar çıkıyor. Hayatım boyunca belki üç belki beştir bunu dediğim kadın sayısı. Siyahi ise hiç olmadı.

  • sen git ben geliyorum  (21.11.14 19:17:43)
Bende de var aynısı. Rihanna'yla bile sevişmek istemiyorum açıkçası.

  • mountaincat  (21.11.14 19:23:11)
"ayırt etmez gömerim"

  • buzdagi  (21.11.14 20:06:29)
asyalı erkekleri de zenci erkekleri de çekici bulmuyorum. esmer erkekleri bile çekici bulmuyorum.

  • marla is in my head  (21.11.14 20:11:31)
Hiç ilgi duymama söz konusu değil de, beyaz ırk daha çekici geliyor.

  • arnold schwarzeneger  (21.11.14 21:57:23)