pahalı olmayan eşofman altı

%100 pamuk olsa, 40tl'yi geçmese, dandik olmasa.

böyle bi eşofman altı nereden bulunur?

fırsat sitelerinde spor kulüplerinin indirimli ürünleri satılıyor bazen.
eğer sporla ilgili isen denk glebilirsin.

  • teritori  (21.11.14 12:30:57)
spor kulüpleriyle alakam yok maalesef.

  • lemmiwinks  (21.11.14 12:33:32)
pazardan al hocam. spor magazalarında bi eşofman altına 90-100tl en az fiyat çekiyorlar. hayatımda kulladığım tek taklit ürün eşofmandır. :)

  • kint  (21.11.14 12:42:29)
sosyete pazarı istanbul'da nerelerde, ne zaman var ki? çalışıyorum ben haftaiçi.

  • lemmiwinks  (21.11.14 12:45:28)
pazar en iyisi. değilse sportive mağazası.

  • optum kib bye  (21.11.14 12:45:51)
Ben memlekette asker malzemesi satan bir tanıdıktan alıyorum tam tarif ettiğini. O tarz yerlerde bulabilirsin.

  • arnold schwarzeneger  (21.11.14 12:47:58)
sosyete pazarı olmasına gerek yok illa ki. semt pazarlarındaki tezgahlarda da oluyor güzel şeyler. ben hiç gitmedim gerçi. ihtiyacım olduğu zaman anneme söylüyorum o alıyor :)

  • kint  (21.11.14 13:07:17)
pazar en iyisi ama her zaman bulunmuyor. aynı dertten defacto ve lcw sayesinde kurtuldum.

  • freya  (21.11.14 13:16:13)
cumartesi-pazar günleri de pazar oluyor, semt yazsaydınız 3-5 tane söylerdim

ayrıca spor klubü derken nike-adidas vs'yi kastetmiş bence teritori, yoksa git de spor klubüne üye ol dediğini sanmıyorum
  • la noix  (21.11.14 13:21:27)
ortaköy (perşembe günü) sosyete pazarından aldığım son eşoman altı çok güzel ve kaliteli çıktı.

tezgah sahibinin adını bilmiyorum, fakat kürt'tü arkadaşlar. kendi atölyelerinde üretiyorlarmış.

bu kadar ipucu verebiliyorum.

40 liraya 2 adet alabilirsin sanırım.

bir de dün istiklal caddesindeki çetinkaya da da güzel aşofman altları vardı.
slazenger, nike falandı.
indirimdeydiler. 30-40 tl arasıydı onlar da.
  • terra rossa mia  (21.11.14 13:26:47)
Decathlon geldi aklıma ama...

  • crescendo  (21.11.14 13:40:17)