sene olmuş 2015 hala sinemada sevişenler var

hayatım boyunca sinemada değil öpüşmek el ele tutşmuş adam değilim.

bugün ayıptır söylemesi eş dost sinemaya gittik, sağ ön çaprazımda tek koltukta bir çift filmin başından sonuna kadar bildiğin sevişti, baya bildiğin sevişti, affedersiniz karı adamı bildiğin düzdü yani.

göt çatalını gördüm düşünün.

bir de madem aynı koltukta izleyeceksiniz neden iki bilet alıyorsunuz değil mi ?

ikinci husus da şu, gözünüzü seveyim sinemada mısır partlangacı yemeyin ya, yemeyin arkadaş !

soru şu;

sinemada sevişmek bir kültür mü, yoksa mısır pörtlengeci mi ?

madem sevişcen git buna uygun sinema salonlarına dime :)
mısırda tamamen 25.kareden kaynaklı bizle alakası yok valla zorluyolar sokuyolar bilinçaltımıza
hatta ne sinemaya gitcen ya başka yere git arkadaş (sevişmek için gidenler için)
  • GreyFever  (21.11.14 00:36:47 ~ 00:37:50)
aslında romantikli filmlerde falan hadi bir öpüşürsün falan da ön sevişmeye kadar giden aksiyonlar oluyor bariz.

yer/mekan sıkıntısından kaynaklı sorun sanırım,2025te de olacaktır.
  • mcsword  (21.11.14 00:38:01 ~ 00:38:33)
Bence varosta yerleşik bir kültür. Bir diğeri otoban kenarlarındaki caliliklarda ve imara acik, izbe çimenliklerde sevişme kültürü. O da apayridir mesela.

  • damdanakan  (21.11.14 00:39:59)
yıldız ve gülhane parkları da açıkhava mekanları işte. oluyor bunlar. insanlar öbüşüyor.

  • mcsword  (21.11.14 00:44:18)
50Ler 60'lar amerika menşeili kültürümsü bir şey günümüzde pek de değil gibi ama kendince farklı sebepleri vardır;
-coşmuş hormonlar
-mekansızlık
-fantazi/fetiş (public)
vs
  • nwnd  (21.11.14 00:48:22)
umuma açık alanlarda öbüşsünler kardeşim bana ne, oralı olmam.

sinema bu, lüks var, para ödüyorum, ben ensemde öpüşen bir çiftin sesini duymaktan rahatsız oluyorum, hayır çıkarıp elli lira sıkıştırmak lazım bunlara, gitsinler otel falan, yazıktır bize de kendilerine de.
  • orta sahanın rakip yarı alana bakan dilimi  (21.11.14 00:48:28)
ben bu yüzden sinemaya gitmeyi bıraktım. hayır birde bilim kurgu aksiyon filmlerine gidiyorum yani bari orada rahat bırakın. sevişenler dışında ayretten herşeye salak salak yorum yapanlar mı dersin çatır çutur birşeyler yiyen mi dersin telefonunu sürekli kurcalayan mı dersin pat pat ayağını yere vuran mı dersin yemin ediyorum şu sahneyi yapasım geldi

www.youtube.com
  • klakie  (21.11.14 00:54:25)
sevişmeden yakınıp bi anda mısır patlağına da değinmen... ve sonra son cümlen:
"sinemada sevişmek bir kültür mü, yoksa mısır pörtlengeci mi ?"
yaaahahahaofofoaslkfja

duyuru yöneticilerine sesleniyorum: duyurulara da şükela diyebilelim ya. ben bu duyuruya şükela demek istiyorum
  • eskiden sizofrendim simdi iyiyiz  (21.11.14 01:28:08)
göz hizamda değillerse (yani dikkatimi dağıtmayacaklarsa) ve ses çıkarmıyorlarsa sonuna kadar sevişsinler umurumda olmaz ama mısır patlağına tahammülüm yok. normalde "abi mal mısınız, sizce bu kadar ses çıkaran ve kokan bir şeyi sessizlik gereken bir yerde yemek doğru mu" diye sorasım geliyor ama o kadar kanıksanmış bir durum ki bana uzaylıymışım gibi bakarlar diye sineye çekiyorum. gerçi öyle bakmalarını da siklemem ama bir şey değişmeyecek, ne diye hem onları hem kendimi rahatsız edeyim.

  • klasikko  (21.11.14 02:13:12)
bi konsere gittim. ön sırada kız adamın kucağına hırka atmış alttan adama masturbasyon yapıyor, kızın kolunun ritmik hareketinden belli oluyor. akılllarınca fantazi yapıyorlar da. biz de seyretmek zorundamıyız kardeşim. dikkatim dağılıyor. eğlenmeye gelmişiz tartışma olmasın diye sesimi çıkarmadım ama uyuz oldum. hayır konser de pahalı bi konserdi. oynaşacak başka yer mi bulamadınız.

  • titiraprap  (21.11.14 02:45:29 ~ 02:53:21)
Onun ayri bi zevki oluyor kardes.

Sen para oduyosun onlar bedavaya mi giriyorlar.
  • LXXVII  (21.11.14 07:32:33 ~ 07:35:18)
Sen mekansızlık nedir bilir misin kardeş?

  • arnold schwarzeneger  (21.11.14 07:42:13)
Büyük ihtimal şudur

Kız ailesiyle yaşıyor. erkek, arkadaşlarıyla. Mekan yok, imkan yok, hormon? var.
  • [silinmiş]  (21.11.14 07:50:18)
Diğerlerinin film zevkini sikiyorlarsa ki yapıyorlar, sonuna kadar haklısın hocam. Öpüşme falan ses çıkarmadıkça neyse de ön sevişmeye geçmek ayıp. En arkaya oturma zahmetine bile girmemişler.

  • prodeq  (21.11.14 08:14:22)
sonra otobüste öpüştüler yada metroda öpüştüler diye kızan dayılara kızarız :))) öpüşsün herkes heryerde kardeşim.

  • aeroflot  (21.11.14 08:25:19)
public'in tadı da ayrı be hocam:)
fazla teşhire girmemek gerek tabi:)

  • yalnux  (21.11.14 08:51:20)
Sevişene öpüşene onay vermem de. İnsanların ne yiyip içeceği hususunda da izin alacağını ya da bunun eleştiriye açık olduğunu sanmıyorum. Bu kadar kontrol delisi olmayın.

  • kirazıseviyorum  (21.11.14 09:34:55)
gençler libidonuza sağlık deyip geçeceksin böyle durumlarda. yapacak bişey yok, onaylarsın, onaylamazsın.

  • rock n roll  (21.11.14 09:39:45)