turkcell'in 3g si nasil?

nasil derken gayet hizli oldugunu biliyorum.
bugun arkadasim yanimda speed test yapti sn de 17mb gordu.
asil sorum bazen sacma sapan durduk yere cekmeme gibi bisi oluyor mu?
sozlukte boyle seyler yazanlar olmus.
kullananlarin goruslerini alabilir miyim?

her üç operatörün de internetini kullanmış biri olarak konuşuyorum, en düzgünü turkcell. çekmediği, yavaşladığı yerler oluyor tabi ki. ama diğerlerine kıyasla daha stabil.

  • gochebe  (20.11.14 21:27:07)
Arada oluyor. Avea'dan geçtim, eşşekten inip ferrariyr binmiş gibi oldu yine de.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (20.11.14 21:27:16)
İstanbul'dayım, çekmediği tek an boğaz köprüsünün tam ortasından geçerken.

  • king lizard  (20.11.14 21:47:37)
Oluyor , cok net bok gibi. Hiz ise her lokasyonda tam cekim gucu bile olsa 17 mbps ulasmayabiliyor.

  • murder of neon  (20.11.14 22:13:25)