bahisçiler! hangi siteden oynuyosunuz?

marathonbet'ten para çekmek zor oluyor, ecopayz için bissürü onay işlemi falan var. üşeniyorum.

normalde çok memnun olduğum ve herkese önerdiğim tempobet'le atıştım biraz, küstüm. 100 lirayı vermemek için türlü türlü çakallık yapıyor pislik herifler. zaten asya handikap açmaz oldular, iyice düştü kalitesi. taşınmaya karar verdim.

para yatırma-çekme işlemlerinde ikametgahımı falan istemeyen, sunucuları habire çökmeyen, bir sorunla karşılaştığımda muhatap olabileceğim birilerini gösterebilen bi bahis firması önerebilir misiniz? türkiye'den üye olunabiliyor olsun bi de tabii.

bilyoner

  • dusmanimizkindirbizim  (20.11.14 21:06:20)
iddaa değil.

  • pescador  (20.11.14 21:10:16)
tempobetten oynuyorum. ecopayz ile yatırıyorum. üç haneli rakamlar çektim. 3 dakikada yatırdılar her seferinde. kredi kartıyla para yatırırsan belgedir odur budur uğraşırsın çekerken. ecopayz aç bir kere uğraş, ecocard ın evine gelir atmden paranı çekersin mis gibi.

kredi kartıyla para yatırdığın sürece 3p belgeler istenir. bürolar da bayılmıyor aslında bu duruma ama sen bahiste parayı yedikten sonra bankana gidip kartımı çaldılar paramı bahse yatırmışlar diye chargeback yaparsın diye isteniyor. fraud diyorlar buna da
  • achatla  (20.11.14 21:12:42 ~ 21:16:00)
ecopayz zaten var da para çekmek için gümüşe yükseltmemi istiyor. ikametgahım burda değil benim. adıma fatura falan da yok. bilmiyorum nasıl olacak o iş.

  • pescador  (20.11.14 21:15:15)
Restbet.com var.

Havale ile para yatirip gonderebiliyorsunuz kredi karti ya da ecopayza gerek yok. canli turkce destek var henuz coktugune sahit olmadim.
  • halitkin  (20.11.14 21:17:06)