[]

twitter retweet yapanı görme hadisesi

dün bir tweet atmıştım sabah bir baktım uçmuş normalde iki elin parmaklarını geçmeyen retweet sayımı 130 küsür görünce merak ettim hangi takipçi sayısı bol arkadaş retweet etti de böyle zıpladı bu rakam. bu 130 kişiyi görebilme şansımız var mı bilen var mıdır? (orada retweet olayına tıklayınca sadece son yirmi retweetleyeni gösteriyor)

şimdiden çok teşekkürler arkadaşlar.


 
*offtopic*
neymiş bu attığın tweet merak ettim

  • xmRipper  (20.11.14 08:36:23) 
favstar.fm

buraya bak, gösterir rt'leyenleri.
  • sen git ben geliyorum  (20.11.14 08:52:43) 
@xmRipper özel mesaj attım
@sen git ben geliyorum çok teşekkürler ama burası da sadece 6 rt gösteriyor fazlası için pro-favstar üyeliğin olması lazım diyor.

  • istanbul beyefendisi  (20.11.14 09:01:12) 
login olmana rağmen mi altı tane gösteriyor? vay piçler, değiştirmişler demek ki.


  • sen git ben geliyorum  (20.11.14 09:24:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.