yurtiçi kargo: gönderi araca yüklendi

bunu sanırım sadece kargo çalışanları bilir, aramızda vardır belki diye sorayım istedim. şimdi benim aldığım şey için tek bir kayıt var takip aşamasında şu an, o da "gönderi araca yüklendi" şeklinde.

bu mevzubahis araç yola ne zaman çıkmıştır? ya da çıkmış mıdır? 12:35'te yüklemişler. başka da bir şey yok. teeeee cizre'den geldiği için merak ediyorum. acayip heyecanlı ve hevesliyim, imkanım olsa kilometre kilometre takip etçem. yolda mıdır şimdi bu? 12:35'te yüklenmiş.

dağıtıma çıkmış. mesai bitimine kadar size ulaştıracaklar.

  • kakao  (19.11.14 16:43:19)
büyük ihtimalle çıkış şubesinden dağıtım merkezine doğru yola çıktı.

  • inheritance  (19.11.14 16:44:52)
kargocu olmaya gerek yok hacım gir kargo takip nosunu yüklendiği şubeye bak semptinin şubesine gelipte araca yüklendi derse sana gelmesine az kalmıştır

  • gündüz m  (19.11.14 16:45:38)
gönderi dağıtım merkezinden senin şubeye doğru yola çıkmış da olabilir, senin şubeden dağıtıma çıkmış da olabilir.

  • battal gemalmaz  (19.11.14 16:47:11)
yok yanlış anladınız. ben istanbul'dayım. 12:35'te daha cizre'den araca yüklenmiş. şimdi o şırnak'tan istanbul'a doğru yolda mı, yoksa dağıtım merkezine mi gidiyor, dağıtım merkezinde şu an yatıyor mu, yoksa cizre'de arabaya yüklendi de yarın dağıtım merkezine götürülüp oradan istanbul yoluna mı düşecek onu merak ettimdi

  • pescador  (19.11.14 16:49:20)
daha ordaki dağıtım merkezine gitmemiştir. ilk adımda işte. cizre'deki şubeden dağıtım merkezine giden araca yüklenmiş ama daha dağıtım merkezine varmamış.

  • tepedeki psychedelic adam  (19.11.14 17:00:50)