[]

Türk.net hakkında

Bir süredir arıyorlar tarife bilmem ne falan diye. Önerdikleri şeyler güzel fakat Türkiye'de yaşadığımızdan, her türlü bir yerlerden kokusu çıkar gibi bir his oluşuyor insanın içinde.

Var mıdır kullanan veya bilgi verebilecek bunlar hakkında?


 
2 sene yalın adsl olarak kullandım, sorun yoktu.


  • pavlis  (19.11.14 11:21:03) 
sözlüklteki entry'lere bakmadın sanırım. ben okuduktan sonra önünden bile geçmemeye karar verdim. 1-2 ay öncede arkadaşın babasını arayıp kendilerine ttnet'ten arıyoruz süsü verip kaşla göz arasında nakil yapmışlar, o olaydan sonra iyice soğudum. ttnet'ten bile daha bok bir kurum bence.


  • tolga asp  (19.11.14 11:29:39) 
  • zam sampiyonu domates  (19.11.14 12:43:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.