bir kombin sorusu da benden

resimde gordugunuz etege ne renk corap ve bluz gider sizce? renk isiktan dolayi bir ton acik cikmis bu arada, bordo aslinda tam olarak. siyah olur gibi ama beyaz cok mu patlar acaba?

mesela bu renkte bir botla giysem olur mu? olursa hangi renk corap giymeliyim ki?www.kadinlar.tc (botun resmi temsilidir, sadece benim botumun rengine en cok benzeyen renk buydu)

tesekkur ederim simdiden herkese.

beyaz olursa liseli olursun. siyah iyidir.

erkeğim.
  • secilmis uye  (18.11.14 19:37:36)
Hem de super olur o renk bir bot. Siyah giysen cok siradan olurdu. Ama eger o botu ve bu etegi giyeceksen acikcasi altina hicbir renk corap gitmeyeceginden, mat ve ten rengi yani iste bacagini gosteren corap giymelisin. Bluz hangisi bu arada? Ikisi de etek. Ona gore tekrar editlerim.

Bu arada bunun altina kesinlikle siyah corap olmaz :(
  • LXXVII  (18.11.14 19:40:59 ~ 19:41:24)
bluz yok zaten, etegin onden ve arkadan cekilmis resmi. renk onerisine uygun sekilde bir bluz ve corap bakacagim.

  • fraise  (18.11.14 19:44:44)
kahverengi bluz ve ince desenli corap , siyah ayakkabi ve canta

siyah corap ve bluz, kahverengi ayakkabi canta

beyaz sakin kullanma. bahsettigin ayakkabi ile giymek istiyorsan hardal rengi bluz ve etegin rengine yakin bir corapla giyebilirsin

bogazli bluz giyme , kollari dirsek seviyesinde bir sey olsun
  • shotgunwoman  (18.11.14 19:45:19)
bence o eteğin altına siyah çorap gider, beyaz gitmez. o renkli bot da gitmez. eğer o botu giyecekseniz de LXXVII'n dediği gibi mat veya ten rengi çorap giymelisiniz.

  • the silent enigma  (18.11.14 19:46:07)
corap icin guzel oneriler geliyor da asil problem bluz sanirim :)

  • fraise  (18.11.14 19:48:20)
LXXVII + 123416542

siyah giyme de hiç sevmediğim ten rengine bile razıyım , siyah giyersen çok kötü olur..
  • neferkitty  (18.11.14 19:49:36)
eteğin altına siyah gider. siyah boğazlı dar bir üst kullanabilirsin. iri küpelerle de detay kazandırabilirsin.

eteğin altına beyaz değil ama krem rengi de gider.

linkteki bot ile uyum yok bence. elinde varsa ve bunu giyeceksen tercihini siyah çoraptan yana yapmalısın çünkü botlarda siyah detay var.

eğer boyun biraz varsa veya etek mini etek gibi olacaksa üzerine uzun botlarla da şık duracaktır.

eteği beğendim bu arada. :)
  • dessy  (18.11.14 19:49:49)
dessy, botun modeli tamamen farkli, rengini gostermek icin koydum sadece. siyah detay vs yok yani :)

  • fraise  (18.11.14 19:51:26)
Bacakların güzelse, hazır havalar da güzel, diz üstü lise çoraplardan da kombin yaratabilrsin. çorap rengi siyah. => www.google.com.tr

  • dessy  (18.11.14 19:51:33)
pardon, okumamışım. camel renk bot, söz konusu bu etekte çorap olacağı için bence zor çünkü çorap renklerinde belli seçenekler var elimizde.

  • dessy  (18.11.14 19:53:17)
siyahla giyersen şunun gibi bir renk çıkacak

www.chicwish.com
  • neferkitty  (18.11.14 19:53:23)
nefer, gösterdiğin linkteki eteğin renki ile bu eteğin rengi çok farklı ama.

  • dessy  (18.11.14 19:54:36)
kitty, benim etek bordo tam kirmizi degil ama boyle olmamis evet :( e o zaman bluz ve corap rengi onersen cok sahane olur bence.

  • fraise  (18.11.14 19:55:15)
bence en sağdaki gibi bir çorap bul

onetrend.net
  • neferkitty  (18.11.14 19:55:40)
  • dessy  (18.11.14 20:03:35)
bunu çok sevdim ben, üzerine ne giyeceğinize bağlı olarak değişir tabii ama, www.penti.com

  • iste o kavunici balik  (18.11.14 20:38:36)