bankacılar ya da bu konudan anlayanlar lütfen bir bakın

arkadaşlar ben bir yakınıma iş bankası'ndan isme havale yaptım ancak bu kişi daha sonrasında parayı şubeden çekemeden başka bir yere gitti. ve gittiği yer ile şube arasında uzun bir mesafe var yani parayı çekemiyor. şimdi iki sorum olacak, 1. illa ki gönderilen şubeden mi para alınmak zorunda? 2. para çekilmezse tekrardan hesaba iade ediliyor mu?

not: iş bankası çağrı merkezini aradım ancak adam akıllı bir cevap vermediler, bankadakiler de aynı şekilde. bir tanesi evet başka şubeden alabilir dedi diğeri ise ne münasebet diye cevap verdi.

Siz havale yaparken size hangi sube diye sordular mi ? Sordularsa sadece soylediginiz subeden cekebilir. Sormadilarsa her subeden.

Hayir parayi geri alamazsiniz.
  • kegums  (18.11.14 19:37:24)
ınternet şubesi ile yaptım havaleyi, şubeye gönderildi.

  • bayankus  (18.11.14 20:29:51)