zamanı yettiremiyorum

hafta içi;
08:00÷18:00 (iş)
haftanın 4 5 günü ingilizce kursu(işten çıktıktan sonra gidiyorum genelde)
eve varış; 22:30 suları.

kursa başladığımdan beri fitness'a gidemiyorum, kitap okuyamıyorum kısacası bir bok yapamıyorum.

bana planlama konusunda yardımcı olabilir misiniz?

(ayrıca fitness'a 5 ay sürekli gittiğim için çok fena mutsuzum şu an için. kaslarım da çekiliyormuş gibi rahatsız edici bi şey var vucudumda.
öf pöf

h.sonu gitmeyi dene

  • matematik koyu  (18.11.14 10:08:35)
p90x3 dene evde yarım saat. 2 saat salona gitmiş gibi oluyorsun zaten :)

  • janavarorion  (18.11.14 10:48:49)
evde keşke o enerjiyi bulabilsem, sıkıntı o işte..

  • hede hodo  (18.11.14 10:50:21)
kursa vereceğin parayla özel ders al, daha iyi ve çabuk öğrenirsin.
ben kursa gidip bu dili öğrenebilen kimse tanımadım, ben de şahsen iki yıl rusça kursuna gittim, bir bok hatıramıyom şimdi. büyük bir enerji kaybı bence.

  • tiny penny  (18.11.14 11:02:59)
şu an gittiğim kurs zaten özel ders gibi. wall street'e gidiyorum. öyle geleneksel sınıf ortamı yok ve de sureklı ingilizce konusuluyor. sıkıntı yok gibi dusunuyorum o acıdan da, bi seyler eksik kalıyor canım ona sıkılıyor..

  • hede hodo  (18.11.14 12:05:47)