köprüde evlenme teklifi

çok saçma olmamış mı ya? hani özel mözel denilmiş de ne bileyim saçma sapan şemsiyeler ve şoparlardan başka bişey göremedim ben. etik kısmını geçiyorum da güzel mi ki?
www.facebook.com

bilemiyorum da ben evlenme teklifi yaparken gereksiz atraksiyonlara girilmesi taraftarı değilim. köprüde, sualtında, balonla uçarken, uçaktan pankart sallandırmak falan çok lüzumsuz. evde kitabımı okurken, ya da televizyon izlerken 'biz ne zaman evleniyoruz?' dese daha çok ilgimi çeker. ileride çocuğumuz olursa, çocuğuma 'baban öküzdür möküzdür ama iyi adamdır' diyebilmek isterim yani. bugün de bu duyuruda ikinci evlilik sorusu, hayırdır inşallah, herkes evlenmek mi istiyor acaba? :)

  • rock n roll  (18.11.14 09:23:12)
Kolpa bence ama onlara sorarsan da onlara göre samimidir dışarıdan bakınca bana kolpa geldi

  • bana da mi lolo  (18.11.14 09:25:30)
renkli şemsiyelerin de esprisini anlamadım lgbt eylemi gibi

  • bana da mi lolo  (18.11.14 09:29:23)
kızın gibi de pringles' a benziyor

  • bana da mi lolo  (18.11.14 09:30:12)
devir gösteriş devri.

  • fransızkalanadam  (18.11.14 09:33:24)
yok ben debeden gördüm şimdilik öyle bi niyetim yok rocknroll :) da ne bileyim köprüde yapıyosan bile iki havai fişek attır ya da adam gibi müzik ayarla. 'senin için köprüde bekler ceza bile öderim' pek şey gelmedi.
kadının yerinde olsam memnun olmaz kendim adam gibi bir organizasyon ayarlardım.

  • seksen9  (18.11.14 09:37:40)
(bkz: başkası adına utanmak)

arkadaş çok komik ya, lan bu ne?

insanlar ne kadar cesur lan!
  • cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam  (18.11.14 09:39:59)
@bana da mi lolo gibi ne la?

@fransız her şey facebookta 'haberlere çıktık' demek için miydi :( ben de adam çok seviyo ama azcık mal diyodum.
  • seksen9  (18.11.14 09:40:17)
gereksiz, yersiz, abartı, pompa.

  • seyduna6687  (18.11.14 09:41:23)
hayırdır seksen reyis burdan calgon enişteye mesac mı gönderiyon asdfashdf

facebooka bakamıyom da renkli şemsiye varmış dediler geldim. ya süleymaniyede bi dindar kafesi açtılar onun girişi de öyle bütün sokakta renkli şemsiye var eüzübillahimineşşeytanirraciyym nerelere geldik falan olduydum. gökkuşağının global manada anlamından bihaber olup aa ne güzel renkli renkli eheheh diye serpiştiriveriyorlar her yere. olur öyle. e ama öyle köprüde yaptılarsa ve ben geçerken görsem kesin gay evliliği sanırdım, daha önce de yaptılar ya.
  • emirkulu  (18.11.14 09:43:54 ~ 09:44:11)
Gereksiz, son derece saçma.

  • mutlusismankedi2015  (18.11.14 09:46:44)
ahgsgjh @emirkulu yok ona mesac filam. zaten evlenme teklifini ben etcem :p feminiklikten değil ama. o ederse ne tepki vereceğimden emin değilim :S

@want2die abi 89 hariç de! askere gitmedim ama çok disiplinliyimdir.
  • seksen9  (18.11.14 09:55:49)
kimseden küfür yemek istemem açıkçası. biri hastaneye gidiyordur, karısı doğum yapan vardır vs, gereksiz.

hem biz seni kapıya davul zurna göndererek verecez 89 ^.^
  • devorgilla the gunslinger  (18.11.14 10:04:06)
bana böyle bir evlilik teklifi gelse 'la git' der reddederdim. nasıl bir romantizm anlayışı var bu çiftlerin anlayamıyorum. bir de gurur duyarak anlatacaklardır bunu ömürleri boyunca, üzücü bence. ama işte zevkler renkler falan.

  • asisamus  (18.11.14 10:08:20)
eve gidince bahsettiğim videoyu bulacağım,

bi tane adam kıza evlenme teklifi edecek işte ama mahalle gariban mahallesi belli etraf şahin virali yani, adam sanayinin ortasında kıza teklif etti , elektrik tellerine filan yazılar asmış yani , yoldan geçen dublolar sinema gibi durmuş bunları izliyor filan.

şimdi bu adam kendi çapında bir şeyler yapmış ve bence çok samimiydi , demek istediğim önemli olan niyet ve samimiyet.

benim en favori teklifim bu yüzden sanayi bölgesinin ortasında teklif eden adam :D
  • neferkitty  (18.11.14 10:11:34)
@devorgilla cıks kır düğünü yapıp konvers giyecem ben. allam ya. kimin hakkını savunsam o oluyom ya la..
bak hala vermek diyo.

  • seksen9  (18.11.14 10:12:27)
reddedilmelik teklif çok malca.

  • prinkipodelisi  (18.11.14 10:16:19)
görgüsüzlük, görmemişlik, gösteriş budalalığı, basitlik. gördüklerim bunlar oldu sadece.

  • devilred  (18.11.14 10:18:26)
bence görgüsüzce ve çok daha önemlisi düşüncesizce. trafiği kesmek ne demek bir kere!!
banane senin sevgilinden, evlenmenden, ya benim acil bir işim varsa, ya hastaysam, ya ailemden biri zor durumdaysa ve ona yetişmeye çalışıyorsam...
bence rock n roll un bashettiği öküzlük asıl budur.

kızın yerinde olsam, benim için köprüde trafiği kesti derken utanırım. o kız bana söylese bunu saygısız derim
  • 65 derece  (18.11.14 10:19:38)
@neferkitty bu mu dediğin? www.youtube.com
öyleyse ccc önder ccc

bana itici geliyor yav böyle şeyler ama onlar heyecanlılar ya sevimli geliyor. başıma gelse ay ben gülerim :p
ben nasıl yapacaksam safhkj.
  • seksen9  (18.11.14 10:19:44)
@seksen9 gibi değil tipi qnq mobilden editleyemedim çok vasat ve kolpa olmuş hani trafiği durduruyonuz etkinlik niye böyle vasat.

Kızı görünce aklıma pringles geldi böyle ten rengi kafa yapısı saçların dalgalı oluşu pringlesa benziyor tipi.

kemanlı yan flütlü deniz kıyısında ufak dumansız havai fişekli olsaymış çok daha estetik olurmuş bence.
  • bana da mi lolo  (18.11.14 10:21:37)
Ahahah evet o.
yani bana yapilsin diye demedim izlenilen videolar arasinda samimi buldugum tek teklif bu, gerisi cok itici :d

  • neferkitty  (18.11.14 10:25:09)
o evlenme teklifini eden herifi ve bununla gururlanan kezbanın ben var ya... neyse sustum. bıktım bunlar gibi aptallardan. trafik kitleniyor böyle mallar yüzünden.

  • tunc_  (18.11.14 10:27:04)
65 derece, bunun ne kadar gereksiz bir evlenme teklif etme şekli olduğunu yazdım yazımda. senin söylediğin ve diğer arkadaşların söylediği ihtimaller gerçek olabilir o yüzden trafiğin kapatılması ayrı kötü zaten. benim için samimi evlilik teklifi yazımda yazdığım şekilde, gerçekten samimi olur ne zaman evleniyoruz diye sorması. öküz derken o bir espri. hani organizasyon yok bişey yok biz ne zaman evleniyoruz diye sormuş mesela o anlamda dedim.

  • rock n roll  (18.11.14 10:27:37)
@want2die abi şimdi bi daha izledim de harbi köprünün ortasındaymış, uzak çekimde gördüm. ben çıkıştaki ziraatin oralarda sanmıştım. bilmiyom umarım kimsenin zararına olmamıştır.

@devil hea ben de onu diyom. gösteriş var ama etik boyutunu düşünmesek bile 'lan araba geliyo ezilcez az kenara kayak' derken teklifin heyecanı da kalmıyo gibi.

@65 aynen :D napıyon la manyak mısın derim tüm günün içine ederim sanırım. bi de soruda ben dedim etik kısmını geçiyorum diye. rock n roll da ona göre cevap verdi tabi.

sadece teklifin güzelliğini sordum aslında. neresi güzel bunun ben mi anlamıyom bu işlerden diye :D @bana da mi lolo anlamış işte beni.
  • seksen9  (18.11.14 10:30:32 ~ 10:34:31)
ya want2die'ın yukarda dediğine çok katılıyorum ya. çok acaip bi özgüven var bazısında, hiç yani utanmıyo. utanılacak bir şey değil tabi de ben utanırım ya. kendini bu kadar önemli sanmanın güzel bir şey olduğunu düşünmüyorum.

geçen anam bi düğüne gitti. aileler klasik türk ailesi öyle serbest ailelerden değil. gelin abla nikah kıyıldıktan sonra almış eline mikrofonu başlamış şarkı söylemeye damadın gözünün içine bakarak "çok şükür bin şükür seni bana vereneeee" deyü. e tamam izlemesi güzel de gızım baban var kayınbaban var orda oturuyo bütün sülale, hiç mi şeyolmuyon? benim babam olsa patlıcan moruna döndüydü (aslında sırf bunun için yapılır ashdfs) neyse yani ben anlamıyor. annemin altın günlerinde taklidini yaptığı yeni malzemesi oldu kızcaaz.
  • emirkulu  (18.11.14 10:36:38 ~ 10:37:47)
@emirkulu adamların günü yav yapsın istediğini. o amcalar da aşsın artık.

bizim akrabalar da benden düğünde bi manyaklık bekliyolar. böyle diyom ama ben de yapamam sanırım :/ zevkli olurdu komikli danslar, parodiler.
of kayserili olmak çok zor. çocukları pistten alıp semazen döndürcem ben.
  • seksen9  (18.11.14 10:54:31)
köprü güzel bir köprü olsa dokusu estetiği ambiyansı olsa bir derece de bildiğin boktan beton boğaz köprüsü lan, yandan arabalar geçiyor falan. bi de o şemsiyeler hangi akla hizmet? adjklahkfs gördüğüm en olmamış evlenme teklifi projesi.

  • sir gawain  (18.11.14 10:56:59 ~ 10:59:26)
şşş semazen bizim size noluyo karşim. pastırma döndür sen :/

  • emirkulu  (18.11.14 11:01:11)
off iğrenç ya. benim kocam bana böyle evlilik teklif etseydi hayır diye bağırarak uzaklaşırdım yanından asddhsh. en güzeli sade bir şekilde etrafta kimse olmadan yapılan evlilik teklifi bence.

  • sta  (18.11.14 11:15:18)
de mi sir gawain yaa. araya adam sokup galata köprüsünü açsa aradan pankart çıksa neyse :P

  • seksen9  (18.11.14 11:25:56)
bana denk gelse, kulağından tutar geçmişini sikerdim.

  • teritori  (18.11.14 11:27:15)
hata bunların ana babasında. adam gibi eğitemiyolrar çocuklarını.
eşim öğretmen olduğundan dolayı çok net biliyorum bu çocuklarda anlamsız biz özgüven var amk.

ne ailesi ne kendi beş para etmez çocukların burnu arşta, sanırsın bana atom mühendisi amına kodumun dallamaları.

aile biraz edep, biraz ar haya öğretseydi bunlara, bunu yapmazlardı. eğer ben 30 yaşında adam olarak şunu yapsam, babam evlatlıktan redderdi beni.

sonuç: eğitim şart
  • teritori  (18.11.14 11:29:19)
o değilde ben niye millet herkesin içinde showlarla teklif eder anlamıyorum. sahsen basbasa bir durumda etmek daha hoş geliyor bana, kimsenin etrafta olmadıgı güzel bir plajda veya manzarası güzel bir yerde falan. belki ben cok romantiğim bilemedim.

  • fransızkalanadam  (18.11.14 11:34:44)
ah fransız ah içinde ne cevher var da harcanıyon işte :(

  • seksen9  (18.11.14 11:37:18)
benim aldığım evlenme teklifini anlatmış hufdıkx.
kış ayıydı, geceydi. moda sahile gitmiştik. etrafta kimse yoktu. birden döndü bana güzel şeyler söyledi sonra da evlenme teklif etti. ben de başladım ağlamaya guheıjskz. of çok romantik ya dur kocamı ariyim sevgi doldum :)

  • sta  (18.11.14 11:50:06)
çok gereksiz işler bunlar. kadını öyle bir duruma sokuyor ki, kadın hayır da diyemiyor.

onu geçtim bence evlilik tekliften ziyade birlikte alınan bir karar. ele ele dolaşırken durup ''evlenelim mi?'' veya ''evlensene benimle.'' dese kafi.
  • kaymaktutmayansicaksut  (18.11.14 11:53:50)
@rock n roll, öküzlük derken gerçek öküzlük bence budur demek istemiştim, yoksa senin dediğine lafım yok bence de en güzeli öyle:) hatta benimki de benzer oldu. ve bence çok çok daha iyi oldu :)

  • 65 derece  (18.11.14 12:25:37)
fransız duyuruda aylar geçirdikten sonra anca çözdü işi. yalnız bu kadar tanındıktan sonra da kimse düşmez ki :( hep yanlış taktik kurbanı gençler

dur duyruya da cevap yazim gene geldim madem: yt3.ggpht.com
  • emirkulu  (18.11.14 12:28:41)
youtu.be bu var mesela gerçek romantik :D

  • purusha  (18.11.14 12:34:15)
@purusha oha çok güzelmiş! evlenesim geldi.

  • seksen9  (18.11.14 15:05:15)
abartı,hayatın doğallığından uzak şeyleri, diz çökmeleri sevmiyorum ben. beğenmedim. bana yapılsın istemem.

  • gis  (18.11.14 15:10:17)
30 bin lira ceza yemişler şimdi haberlerde gördüm

  • emirkulu  (18.11.14 18:36:01)
Boğaz'da deyince, iki gün önce Avrasya Maratonu vardı. O zaman teklif edilmiş sandım. O sempatik geldi; çünkü köprüdeki manzara eşliğinde, milleti rahatsız etmeden, sadece orada o anı yakalamışken yapılmış bir teklif sanmıştım.

Orada yapılan şey görgüsüzlüğün dik alası. Öyle görmemiş bir teklif alsam, çok utanırım. Kimsenin yüzüne bakamam çevredeki, çok ayıp geliyor bana böyle şeyler. Sadece o an bir olay daha olmasın diye bir şey demem ama oradan ayrılınca artık ayrılır mıyım, bela mı okurum, ilgili kişileri sıra dayağına mı çekerim; fikrim yok.
  • aychovsky  (18.11.14 18:41:06)
adam ucuz yoldan reklamını yapmış. bu habere kadar kim onun organizasyon firması olduğunu biliyordu ki. 30bin liraya ulusal kanalla çıktı, twitter'da konuşuldu, sözlükte dikkat çekti.
evlikik teklifi kısmı çok saçma git yemeğe et işte teklifini ne gerek var şu saçma salak aksiyona.

  • kuzey li  (18.11.14 18:41:53)
hiç güzel değil. boşanırlar kesin. buraya yazıyorum. :)

  • m e l t e m  (18.11.14 18:48:42)