Playstation 4 icin televizyon?

iyi gunler degerli suser arkadaslarim, ablalarim, abilerim, kardeslerim..

playstation 4 icin sizce en uygun (fiyat/performans olarak) tv hangisidir?
playstation icin alinacak olan bir televizyonda hangi ozellikler olmalidir?

arti asagidaki linkteki televizyon sizce nasil? isimi gorur mu?

www.gold.com.tr

tesekkurler..

Soruna cevap değil pardon ama tam olarak bu soruyu sormak için duyuruya girmiştim :)

Cevap verecek arkadaşlar fiyat/performans dengesini koruyarak olabildiğince ucuz öneriler de yapabilirlerse çok sevinirim
  • elon  (17.11.14 15:31:05)
almışken 3D al bence. ps3 te bile 3D oyun oynamak inanılmaz zevkliydi.

  • andy kaufman  (17.11.14 15:36:33)
sony w815 ve w805 gerisi yalan dolan.

  • mattiadestro  (17.11.14 16:15:23)
@donut canavari

bunun cozunurlugu 3840x2160,
yenileme hizi : 200 hz
ultra hd, 2100 tl

nasil iyi mi ? deger mi bu paraya?

------------------------------------------

@mattiadestro
hocam o kadar butcem yok malesef. en fazla 2000 tl'ye kadar cikabilirim (-+100 tl)
  • wagner love  (17.11.14 16:38:12 ~ 17:34:22)
benim verdiğim tv'lerde 2000 liralık??

www.hepsiburada.com

nasıl bütçe yok anlamadım :D
  • mattiadestro  (17.11.14 16:45:52)
@mattiadestro

oncelikle tavsiyeniz icin cok tesekkur ederim.

hocam verdiginiz televizyonun cozunurlugu 1920x1080p. + full hd.

ayni paraya 3840x2160 + ultra hd almak verken, 1920x1080p. + full hd bir televizyon almak bana mantikli gelmedi. diyeceksin ki 3d var, 3d pek kullandigim bir ozellik olmaz sanirim. yani benim icin 3d olmasa da olur gibi.
  • wagner love  (17.11.14 17:38:17)
hocam playstation için tv diyorsunuz ama uhd istiyorsunuz. yaman çelişki.

uhd çok yeni teknoloji, hd çözünürlük için bir desteği YOK! kaldı ki ps4 OYUNLARDA 2K, FOTOĞRAF VE VİDEOLARDA 4K destekliyor. alacağınız tv 1080p ve kaliteli bir panelden fazlasını sunamayacak oyunlarda!

kaldı ki işin input lag boyutu var. incelediğim 2000 liralık bir uhd philips tv'de input lag değerini 90 ms gördüm. samsungun input lag konusunda defteri daha da kabarık. benim size linkini attığım tv'ler de bu değerler 20-30 arası. 50'den yukarısı zaten allaha emanet.

ha diyorsanız ben tuşa bastığımda adam iki saniye sonra hareketi yapsın, multiplayerda bu daha da vahim olsun buyrun alın.
  • mattiadestro  (17.11.14 17:49:46 ~ 17:57:12)
@arafa şuan var mı bilmiyorum ama ps3 te bile tonla 3d oyun varken yakın zamanda ps4 için çok daha fazlası gelecektir.

  • andy kaufman  (17.11.14 20:27:52)