Webmasterlar Bir Yardım Edin Hele

Şimdi website için themeforest'dan tema almak istiyorum. Yeni başladım bu işlere ve kurumsal bir web sitesi yapmak istiyorum. Bu temalarda regular ve extended diye ayrı satın alımlar yapabiliyoruz. Regular 16 olarken, extended 800 dolar oluyor. Tamam asıl fiyat 800 dolar. Ama o 16 dolar olan temayla nasıl iş yapabiliyoruz onu anlamadım. Nesini satıyorlar bize? Bir de bu temaları nasıl aktif hale getiririm ve düzenlerim. Photoshopta falan mı yoksa admin panelleri olacka mı. Yeniyim biraz nalatırsanız sevinirim.

Asıl fiyat 800 dolar diye bir şey yok. Temanın fiyatı 16 dolar. 800 dolar olan extended license dedikleri daha farklı bir olay.

Wordpress teması ise admin panel var. html'lerde yok. notepad++ falan kullanacaksın.
  • oziloz  (17.11.14 02:33:24)
Temanın bir kopyasını tüm hakları yapımcısına ait olarak kullanmanızın bedeli 16 USD, temayı tamamen satın alıp oradan da kaldırtmanızın, yani sizden sonra bir başkasının satın almasını engellemenizin bedeli 800 USD...

  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (17.11.14 09:25:28)