eczacılar! doktor ne yazmış burada?

ilkinde USG, ikincisinde kontrastlı MR istendiğini biliyorum ama diğerlerini anlamadım. tam olarak, harfiyen ne yazdığını merak ediyorum. ne demiş? sildiğim yerde doktor adı vardı,

imgur.com

yürüynce artan sağ alt ekstremite güç kaybı

  • la noix  (16.11.14 21:05:09)
vasküler kladikasyo ?

sağ alt extremite

arteryel doppler

usg

kontrastlı

yürüyünce artan sağ alt extremite güç kaybı

spinal arteriyovenöz malformasyon ?

eczacı ne anlar hocam
  • shotgunwoman  (16.11.14 21:06:55)
@shotgunwoman, çok teşekkürler! doktor yazısı okuyabiliyorlar ya ondan dedim :) gerçi burada çok "doktor yazısı" formunda olmamış, okunabilir düzeyde. ama ben hiç beceremiyorum.

  • pescador  (16.11.14 21:09:05)
Oha! Sende sayden bu mu çıkçak şindi lan? Nağadar ilginç bi adamsın olm sen?

  • compadrito  (16.11.14 21:21:41)
@compadrito, araştırdım neymiş ne değilmiş diye. vasküler kladikasyon olduğunu sanmıyorum çünkü ondan muzdarip kişilere egzersiz olarak yürümeleri önerilmiş. daha farklı bir şey olsa gerek. spinal arteriyovenoz malformasyon olma ihtimali var.

  • pescador  (16.11.14 21:26:33)