dijital piyano önerileriniz

Ufaktan başladım. Yamaha DGX-650 alma niyetindeyim. Bu cihaz hakkında bilgisi olan var mı? Üstüne biraz daha ekleyip ARIUS serisinden mi alma mı önerirsiniz?

Bir de Dore Müzik'le sıkıntı yaşayanınız oldu mu? Başlıkta giydirmişler soruyum dedim.

TEŞEKKÜRLER.

suzuki hp-3 var bende. internetten almıştım bin lira gibi bir fiyata başlangıç için tavsiye ederim...

  • anne ben yazar olucam  (16.11.14 19:31:43)
ucuzmuş. Peki memnun musun? Bİr iştahla almamışsındır heralde.. Ne zamandır uğraş veriyorsun ya da vakit ayırabiliyor musun? Yamaha'nın bu modeli için yaklaşık 2580 TL gibi bir fiyat istiyorlar.

EK : Dore Suzuki HP-3 için 2.274,60 TL fiyat çekmiş :s
  • clayton  (16.11.14 19:51:00 ~ 19:52:08)
modeli bilmiyorum ama kardeşime de bir yamaha almıştık. almadan önce piyano konusunda tecrübeli biriyle gidip tuş hassasiyetini ve ağırlığını denettirin. en önemli kısım o çünkü.

  • argent dawn  (16.11.14 19:54:24)
@ argent dawn modeli de belli olsaydı keşke. Neyse teşekkürler yine de..

  • clayton  (16.11.14 20:12:01)
piyano diyorsan o aleti alma bence.
tuş ağırlığı ve hassasiyetine dikkat etmen lazım. bilen biri ile gidip al +1
sadece piyano olsun, ritim bilmem ne olmasın.
  • nocturness  (16.11.14 20:12:11)
tavsiye:
www.do-re.com.tr

  • nocturness  (16.11.14 20:16:15)
O zaman kompakt P ya da ARIUS sınıfına bakıcaz. Ben de acaba bir şans, bilen birisine denk gelir miyim diye sormuştum.. En sağlıklı bilen birisiyle gidip almak gibi duruyor.

  • clayton  (16.11.14 20:28:48)
5-6 sene oldu ya kalmamıştır artık yenisi çıkmıştır zaten o zamanın parasıyla 2500-3000tl vermişti peder bey

  • argent dawn  (16.11.14 21:02:53)
ben üç sene önce almıştım urun.gittigidiyor.com

dediğim gibi başlangıç seviyesiysen pratik olsun istiyorsan işini görür. kaliteli diyemem yalnız sesler temiz tuşlarda ağırlık ya da sesi geç verme gibi problemler yok. tabii ki bir yamaha bir roland değil ama zaten dijitallerin hiçbiri de bir akustik piyano değil.
  • anne ben yazar olucam  (16.11.14 21:31:18)