bugüne bankolarınız var mı? oranı fark etmez

abi geçen marathonbet'te 15eur attım üç maça. tutarsa fm 15 alırım dedim. iki maç tuttu, üst dediğim cagliari maçı 1-1 devam ederken penaltı kaçıran oç avelar yüzünden yattı.

dün 8 liraya 29 mu ne aldım 3 maç yazıp. şimdi yine 2-3 veya maksimum 4 maçlı bi şey yapasım var. buna 35-40 aralığında basıcam. oran 2+ olursa toplamda güzel olur. hem ETS 2 direksiyonu hem de FM 15 almak istiyom. benim kendimce belirlediğim bankolar,

İsrail-Bosna, 1-0 çifte şans @1,39
Hollanda-Letonya MS 1 @1,19

toplamı 1.65 küsür ediyor. yetmez. hollanda bu maçı mümkün değil bırakmaz bence artık. çeklerin ve izlanda'nın 6 puan gerisinde kaldılar. bosna'da takımın yarısı yok. israil'e direkt güvenemedim ama yenilmezler.

israil'in oranı düştükçe düşüyor. o yüzden akşamı beklemeden yapmak istiyorum. sizin basket veya futbolda gelme ihtimalini çok yüksek gördüğünüz maç var mı?

israil-bosna 10çş pek de safe-bet sayılmaz. oranı çok iyi ama bence değmez.

serie b'en 1,5 üstü maç seç bence.
hollanda alır bence de.
belçika 1,5 üstü de mantıklı.
  • dusmanimizkindirbizim  (16.11.14 14:06:02)
hocam serie a ve serie b çok yakından takip ettiğim ligler. bir anlamda evlat benim için ikisi de, öyle severim sayarım kerataları. ama cagliari'den yattıktan sonra, en azından safe-bet olarak italya maçı eklememeye karar verdim bir süreliğine. dün hem bologna hem carpi maçlarını tutturdum ama yüklü gireceğim kupona serie b maçı koymaktan çekiniyorum. yine de düşüneceğim bunu. livorno çok güzel duruyor.

israil konusunda haklısın ama bosna'da çok fazla eksik var. israil yeni stadına taşındı. ağzına kadar dolu olacak stat. tribünler sahaya yakın olduğu için atmosfer de şahane bu sefer. israilliler bu tip maçları iyi oynayamıyor, tek çekincem o. ama eşek değillerse yenilmesinler ya.

abi 1,39 değil daha dün 1,50 küsürdü bu. kafama sokim sabah oynarım dedim bıraktım. parça pinçik etmişler gitmiş bütün değeri.
  • pescador  (16.11.14 14:08:03)
israil konusunda kararlıysan bir şey diyemem.
serie b konusunda da kişisel bir karar almışsın.

tek söyleyebileceğim bu dediklerin duygusal şeyler,
bahisten kazanmak için rasyonel olman gerek.

hollanda kazanır bahsinin yanına 1-2 tane 1,5 üstü bahsi alacağım ben bugün.
ille de oranı 2ye tamamlayayım diye riske girmek de akıllıca değil.
  • dusmanimizkindirbizim  (16.11.14 14:10:58)
mechelen-seraing united maçına ms2 ve 2.5 üstü girebilirsin şu an canlıdan

  • mcsword  (16.11.14 14:53:26)
Bosna maçı alır

  • tolgan  (16.11.14 16:52:05)
bence alamaz

  • pescador  (16.11.14 16:53:11)
San Marino ve Faroe Adalarının puan aldığı turnuvaya artık bahis yapmıcam hocam ben. Oynucaksan Letonya ve Kazakistan kazanıra oyna bari :D

şaka bi tarafa Hollanda alır. Belçika Galler maçında sürpriz bekliyorum da 1,5 gol üstü oynayabilirsin bir de.
  • akatreil  (16.11.14 16:57:18)