Pazar günü ev taşımak

Yasak mı değil mi? Ona göre hareket edeceğim de. Bir pazar günü uyuyacaktım, içine ettiler.

yok öyle bir şey duymadım 8 ev taşıdım. ama hep cts taşındık.

yine de 10.30-11.00 gibi başlarsan neden olmasın
  • EasyTiger  (16.11.14 08:58:02)
nerede yazıyor bu yasak?

çalışan adam hafta sonu taşınmayacak da ne yapacak? izin mi alacak?

patronunuza söylemeyi deneyin isterseniz. taşınacaktım da izin lazımdı.
  • mea maxima culpa  (16.11.14 09:11:13)
@mea maxima, sakin ol şampiyon :) Kimse yasak demedi. Bende zaten "yasak değil mi ya!" demedim, "yasak mı değil mi" diye sordum.

Ayrıca çalışan adam bir zahmet 11-12 de taşısın evini. Bir tek kendisi çalışmıyor, bizde çalışıyoruz ayrıca gece 5'te hastaneden geldim, hastam var. Sabahın 9.30'un da nakliye asansörü sesi hiç güzel değil bu yüzden. İnsanın sinirleri zıplıyor.
  • air  (16.11.14 09:23:17)
yasak diye bir şey yok. rahatsız ediyorlarsa kibar bir dille söylerseniz daha iyi olur

  • mcsword  (16.11.14 09:24:17)
oy oy oy oy.

gerçekten nasıl bir dünyada yaşıyorsunuz siz? hiç mi ev taşımadınız?

kamyonların şehir içine girmesi yasak olduğu gibi, köprüden de sabah erken saatte geçmeleri gerekiyor. sizi memnun etmek için öğle vakti taşınamaz insanlar. sabah erkenden işlerini bitirmeleri gerekiyor.

bir de adam bir kere taşınıyor. sanki her hafta sonu aynı işi yapıyormuş gibi bir tavır içindesiniz.
  • mea maxima culpa  (16.11.14 09:54:32)
Degil

  • sirena  (16.11.14 10:17:34)
Mea maxima çok tatlı bugün. Bulunduğum şehirde köprü yok ve pazar günleri kamyonların şehire girmesinde herhangi bir sıkıntı yok.

Edit: fsm'de kamyonların geçişini yasaklayan herhangi bir yasak yok.
Edit2: Boğaziçi hergün ve her saat yasak.
  • air  (16.11.14 11:56:35 ~ 12:00:49)
burada duyuru açıp da şehir belirtmeyenler İstanbul'u kastediyor.

falan filan.

ben her zaman tatlıyım da siz farkına varamıyorsunuz :)
  • mea maxima culpa  (16.11.14 12:07:03)