ölmeden önce yapilmasi gerekenler listeniz

nedir? planlariniz neler bu konuda?
ornegin; bir cocugu evlat edinmek, yada kimsesiz bir cocugun butun ihtiyaclarini karsilamak, huzur evinde kalan yasli teyzenin bakimini ustlenmek, avrupanin her yerini dolasmak.... gibi.

Biraz da kayda değer şeyler duymak istiyorum. Çok uçuk, olması mumkun olmayan planlar olmasin.(ayda cay demlemek gibi)

yapabileceğiniz şeylerden bahsedelim.
belki de şimdiden başlamışsınızdır kim bilir.
evet gorelim o muhtesem ve yaratici cevaplari:)

"her şeyi bırakıp" ile başlayan bir şey. işte her şeyi bırakıp ıssız, bakir bir yerde yaşamak gibi... ölmeden önce hayatımın gidişatında böyle bir değişiklik yapmanın gerekliği olduğunu düşünür dururum hep. yani öyle bir raddeye gelmek ki rahatça her şeyi, düzeni, ıvırı zıvırı boş verebilmek. pek şahane.

  • riciric  (15.11.14 22:07:50)
çok zengin olup kocaman çiftlik gibi bir hayvan barınağı kurmak.
ama onu yapamazsam bahçeli bir evde 2-3 köpek ve 1 kediyle karı koca-çoluk çocuk yaşamak.
bunun için yaşıyorum sanırım zaten.
  • innerbliss  (15.11.14 22:13:14)
motosikletle türkiye'yi, mümkünse avrupa'yı dolaşmak.

ffm yapmak.

en az bir kız bir de erkek çocuk sahibi olup onlara güzel bir gelecek bırakmak.

ne kadar tutarsızım di mi.
  • yirmisantim  (15.11.14 22:21:00)
ailemi mutlu edebilmek...

  • empty man  (15.11.14 22:37:52)
tutmuş bir web sitesinin sahibi olarak şirkete cincır ve parmak arası terlikle gitmek

  • bluebey  (15.11.14 22:44:42)
@bluebey iyi güldüm :)
hadi inş.

  • kedidir o kedi  (15.11.14 22:46:37)
@kedidir gözüm açık gidecek yapamazsam .

  • bluebey  (15.11.14 22:54:55)
(bkz: sex)

  • nughun  (15.11.14 22:58:34)
Ah şu kız bi bana varsın. Dünya varsın sizin olsun.

  • cetoxim  (15.11.14 23:25:49)
son iki yorum en yaratici cevaplar.

  • kedidir o kedi  (15.11.14 23:29:49)
asya üzerinden bering bogazına ulaşmak motorla, motor var ama kredisi bi bitmedi aq

  • mirty  (15.11.14 23:53:41)
Yerçekimini ekarte edip az enerji ile çalışan ve uçan araba yapmak, Atılgan'da gördüğümüz güç kalkanını yapmak.

  • yine de şahlanıyor  (16.11.14 00:03:41)
tabiki biralı seks yapmak

  • anti silence  (16.11.14 00:05:30)
İstediklerimin bazılarını az miktarda, bazılarını çok miktarda yapıyorum. Pahalı şeyler değil hiçbiri ama içimde en çok kalan şey doya doya uyumak ve saat çalmadan uyanmak. Tatil istiyorum ben ölmeden önce uzunca bir süre ama sağlık sorunları veya işsizlik nedeni ile olmasın. Emeklilik gibi. Yaz ve deniz kenarı olursa daha güzel olur. Sabah 4'te yatayım, öğlen 2 gibi kalkayım.

  • aychovsky  (16.11.14 00:08:32 ~ 00:12:29)
kafa 1500 iken bile şöyle dans edebilmek istiyorum:
stream1.gifsoup.com
şöyle bi hayat ve arkadaş çevresi edinmek bi de:
www.youtube.com
  • namus ninjası  (16.11.14 00:23:04)
Yurtdışına gidip orada hayat kurmak istiyorum.

  • boyalı kuş  (16.11.14 11:59:58)
insan once hep kendini dusunuyor.

  • kedidir o kedi  (17.11.14 11:14:37)