kiralık ev aranıyor (istanbul-avrupa yakası)

tek başıma kalacağım (çalışanım),
en az 1 oda ve 1 banyo-tuvalet içeren,
aylık kirası 350 lirayı geçmeyen,
güneş gören (opsiyonel),
masrafsız,
sessiz,
beşiktaş (çarşı civarı)/mecidiyeköy/bakırköy (e-5 veya meydana yakın) semtlerinden kiralamak için ev arıyorum.

bilenler, görenler, ''gel kiracım ol'' diyenler lütfen; mesaj veya insanimsi@gmail.com

600 liraya 2+1ler mevcut ama 350 liraya en fazla 25 metrekare bir oda bulabilirsiniz.

  • outlawrider  (27.07.09 23:32:14)
@outlawrider: istediğim özellikler olduktan sonra 15 metrekareye kadar düşebilir alan.

  • insanimsi  (27.07.09 23:37:29)
o civarlarda 350 bulmanız neredeyse imkansız gibi.

  • emir90  (28.07.09 00:04:31)
o zaman size serencebey yokuşunu öneriyorum. orada bodrum katlara bakınız. ayrıca kadıköy barlar sokağında buddha bar karşısında bir bodrum 1+1 ya da 2+1 bilemedim şimdi 350 liraydı. ve yine ayrıca kadıköy moda havuzundan bahariye caddesine girdiğinizde sağda ilk sokakta 3 veya 4. apartmanda 1 oda ufak mutfak, ve tuvaleti olan, ısınması olmayan fakat sıcak olan, 4 metre tavan yüksekliği olan bir evimsinin kirası 300 liraydı. ve emin olun nişan söz durumum olmasa gözüm kapalı tutardım. diyeceğim o ki, emlakçılardan uzak durup, bakkal, markete sorarak ve dolaşarak uygun birşey bulabilirsiniz. beşiktaş bu açıdan biraz daha zor olsa da mecidiyeköyde eminim istediğiniz tarzda birşey bulabilirsiniz. yine de kadıköy opsiyonunu düşünün.

  • outlawrider  (28.07.09 00:07:05)
Serencebey'de bir odalı ev bulmuştum 300e ancak çelik kapılı değil boya ve tadilat istiyordu. Düşünürseniz sahibindende ya da hürriyet emlakta olmalı.

  • loralynn  (28.07.09 02:04:08)
bahsettiğin semtlerde zor bence o fiyata ama üsküdarda bulabilirsin gibi geliyor. hem beşiktaşa da 6-7 dk motorla.

  • hobele  (29.07.09 08:08:46)
bulamadım.

  • insanimsi  (07.08.09 19:30:26)