Ton balığı

Ton balığı nasıl bir besin sizce? Spor yaptığım için bir de sevdiğimden baya tüketiyorum ama sanki katkı maddeleriyle dolu, sağlıksız bir besinmiş gibi geliyor. Nasıl üretildiğini bilen var mı? Baya tüketiyorum dediğim de haftada iki küçük kutu filan.

O kadardan bisi olmaz.adi ton baligi zaten kutuyu okursan ton tipi yazar.

  • duptıs  (15.11.14 13:51:39)
yağını iyice süzüyorsundur zaten. içinde cıva var diye çok tüketilmesi zararlı diye biliyorum ancak haftada 2-3 kutudan zarar olmaz.

  • xenophobe  (15.11.14 13:56:36)
Ton balığı iyidir. Yalnız alırken tek bir bütün olarak satılanlar var ondan alırsanız daha iyi olur, zira diğer parçalı olanlar genelde artık ton balığı oluyor. Bir de ayçiçek yağı ile korunanlar yerine zeytinyağlı olanları veya yağı süzülmüş olanları tercih edin. Bir de Dardanel'den şaşmayın.

  • angelus  (15.11.14 14:14:22)