Özel kurslarda kayıt dondurmak ?

Merhaba.. Özel bir eğitim dershanesinin web tasarım kursuna gidiyorum.. Lakin bazı sebeplerden ötürü yaklaşık 8-9 ay boyunca kursa gitme şansım olmayacak, kursa ödeyeceğim bir senet falanda yok.. borçlu değilim yani.. Acaba bu tarz dershaneler maksimum 1 sene kayıt donduruyorlar mı ? Hani şu an kaydımı dondurup geri kalan kısmı 1 sene sonraki kurda devam ettirme şansım olabilir mi ? Tamam dershaneye telefon açmam daha doğru olacaktır ama şu saatte böyle bir imkanım yok, en azından yarına kadar da bir fikir edineyim sizin değerli görüşlerinizle ve tecrubelerinizle..

kayıt dondurmana gerek yok ki. kurs yöneticilerini ara sabah ve durumunu anlat. kurstan çok memnun olduğunu, seneye kaldığın yerden devam etmek istediğini söyle. olmaz derlerse de zaten senet menet yok, gitmezsin olur biter.

  • samanliktaki zuhtu  (31.08.09 21:32:35)