evde 3d izlemelik film

ayıptır söylemesi yeni lcd televizyon aldım. 3d gözlükler de var. hangi filmi izleyeyim? öneride bulunur musunuz?

the adventures of tintin-secret of the unicorn

bunu var mesela. normal filmler değil de animasyonlar daha guzel oluyor sanki 3d'de. ben olsam animasyon seçerdim.

hayırlı olsun bu arada.
  • elorelia  (14.11.14 23:45:54)
@elorelia teşekkürler :)

  • razvan rat  (14.11.14 23:47:04)
Öncelikle güle güle kullanın, 3d filmlerden bence gravity'i izleyin, bunun dışında animasyonlar güzel olabilir ve avatarı unutmamak lazım.

  • atom karincanin torunu  (14.11.14 23:47:07)
Ustad imaxin belgeselleri var denizaltı bi de uzay gemisiyle ilgiliydi adlarını unuttum cok başarılı hic sıkılmazsin 40 dakika filan zaten. Hem tvnin 3dsini de guzel bi test etmis olursun.

m.imdb.com
  • karacigerim vur kadehlere  (15.11.14 00:02:17)
Maleficent. Seçenek olsun.

  • hatsatse  (15.11.14 00:13:56)
Gravity siddetle tavsiye ederim. Filme hayran kalmayabilirsiniz ama uzay gercekligi harika. Uzay istasyonunun yercekimsiz ortamda parcalanmasi falan, cok gercekci.

  • delifaruk  (15.11.14 00:46:33)

bir de birkaç film izledikten sonra yorumlarınızı yazarsanız çok çok sevinirim. hani bilelim 3d tv güzel bişi mi ona göre belki biz de alırık.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (15.11.14 00:49:04 ~ 00:49:35)