telefonum kafayi yedi

S3 mini var bende dun 2 kere kendi kendine kapanip acildi sarji oldugu halde neyse dedim onemsemedim bugunde ekranin isigini acip kapattigimiz su yandaki dugme calismadi aksam duzeldi.
Simdide sarjda telefon ama dolmak yerine geri gidiyor.100 olmustu ama tam dolu demedigi icin cikarmadim simdi 96 ya duste ne oluyor boyle?

Telefonuna cin girmiş olabilir. Bi hocaya okut. Kuran'ı kerim programı yükle.

  • amarikanya fitbolcusu  (14.11.14 23:21:38)
@Baraka o dedigini yapamam sanirim yani tekrar takama zaten o sorun su anda yok ama arka arkaya olunca butun bu yazdiklarim acaba telf copmu oluyor dedim.yedekleyim herseyi her ihtimale karsi.

  • brnbrs  (14.11.14 23:32:51)
A pilin ölüyor
B canı format istiyor

  • Lim5  (15.11.14 00:13:48)
yakın zamanda herhangi bir parçayı düşürerek sen zarar vermediysen, ya da kendi kendine işlemcisi falan kafayı yemeye başlamadıysa, evet format istiyor. bilgisayar gibi düşünebilirsin bu tip cihazları. sen onu kullanırken o senin nazını çekiyor, 1-2 sene kullandıktan sonra biraz da o naza çekiyor. az benle ilgilen diyor. temiz bi format, hatta az biraz anlıyorsan ya da anlayan birini tanıyorsan güzel bi custom rom atarsan ilk aldığın zamanki canavar haline döner. eğer tanıdık biri varsa masrafın da olmaz.

ha, donanımsal bi arıza varsa yapacak bişi yok. tamirci yolları taştan olur.

pil konusunda da, bu durum yukarda bahsettiğim ilk sebepten de olabilir, pilin ömrü bitmiş de olabilir. ilkini denedikten sonra bi gözlersin hala aynı durumdaysa zaten pili hemen çıkabilen bi telefon s3 mini, gider yeni bi tane alırsın. sadece bi yeni pil alarak telefonunu ilk günkü kadar temiz hale getirmiş olursun.
  • cevap botu  (15.11.14 04:37:17)