[]

tablet tavsiyesi

arkadaşlar siz olsanız hangisini alırsınız?

1-www.teknosa.com

2-www.teknosa.com

benim gönlüm birinden yana ama sizi yanıltmayayım.

not:1000 TL bütçe için başka tavsiyelere de açığım.

 
bluetooth ve sd kart desteği benim için öncelikli ama androide de güvenemiyorum.windows daha stabil ve kullanışlı gibi.ipad air'i bir arkadaşta deneme fırsatı buldum ve hoşuma gitti,taş gibi tablet.apple sonuçta ama toshiba sanki daha kullanışlı gibime geliyor.hafızası,kamerası,ekran çözünürlüğü toshibada daha iyi ama toshibanın da çerçevesi kalın ve kaba.android marketle falan pek uğraşmam.wifi çekim gücü ipadde mükemmel ama toshibayı bilmiyoruz.bir de bu var.


  • jamal_vs_jason  (14.11.14 21:31:48) 
eğer ciddi günlük gezinme, word, excel vs. hafif işler düşünüyorsanız 1000 tl civarı 10.1" asus t100'e veya 11.6" 1200 tl olan yeni nesli t200'e de bakabilirsiniz.


  • passion rules the game  (14.11.14 21:35:00 ~ 21:38:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.