[]

444 0 532

Yahu sabahtan beri 7-8 defadir ariyor, aciyorum cevap yok. Bugun bu durumu yasayan var mi?

Numara Turkcell'e ait ama neden ararlar ki?


 
turkcell çıldırmıştır, telaşa gerek yok. gerçi evde şuanda 3 turkcell hattı açık, biz hiç aranmadık. isterseniz müşteri hizmetlerine geri dönün ama bu da çok saçma yahu, bir gsm operatörü çaldır kapat yapar mı hiç!?


  • damlanin  (27.07.09 18:35:29) 
Hah iste bana da sacma geldi, koca operator caldir kapat yapiyor, benim aramami bekliyor sanki.

Boyle boyle zengin oluyor zaten bunlar.
  • msb  (27.07.09 18:41:19) 
finansbanktan özenmişlerdir geçer


  • argent dawn  (27.07.09 18:57:12) 
"Seni düşünüyorum" anlamında çaldırıp kapatıyor olabilir...


  • crown  (27.07.09 19:01:31) 
bugün beni de aradılar, açtım telefonu ama cevap yok. aynı dertten muzdaribiz.


  • christine  (27.07.09 19:11:51) 
"kapıdayım, otomatiğe bas " -da diyor olabilir. turkcell müşteri hizmetlerine internet üzerinden mail atınız. cevap gelir diye ümit ediyorum.


  • ykyt  (27.07.09 21:11:15) 
kardes ben sana solıyım nıyesını benıde aradılar gecengun faturalı hattınla ılgılı bılgı ıcın acınca ses gelmedı banada 30sn falan knustm tmm kufur ettm kapıcam adam smdı sesm gelıomu dedı vs. bıraz bekle sende ıstıosan sesınız glmıo falan de


  • tatarcan  (27.07.09 23:30:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.