herhangi bir semtte kiralık ev (istanbul)

gene yabancı bir arkadaş var yardım etmek istediğim, çocuk istanbul'da ev arıyor fakat ingilizce bilen emlakçı bulamadığı için günlerdir otelde kalıyormuş. metro, tramvay ve metrobüs gibi toplu taşımaya yakın herhangi bir semtte 600 lira civarı kiralık bir ev arıyoruz, 1+1 olur 2+1 olur.

freelance çalışacağı için semt farketmiyor ama tutupta tuzla veya silivri gibi uçuk semtlerde olmaz.

yarın sultanahmet'te buluşacağız, hangi semtlere bakalım?

beylikdüzü. tek otobüsle taksime de gidiliyor. metrobüs de var. 1+1 bulabilirsiniz bu fiyata.

  • aeroflot  (14.11.14 11:33:45)
öyle bi ev yok istanbulda yav. beylikdüzü civarı sitelere bakabilirsiniz ama. haramidere durağına yakın siteler önerebilirim, fena değildir

regnum astrum towers
özyurtlar ntowers
solarkent
crown tower

bunlarda 1artı1 evler bulabilirsiniz o paraya sanırım. aidatıyla falan 700ü geçer muhtemelen.faturalarla da 800'ü.
  • i ve been mistreated  (14.11.14 11:33:59)
Ancak Beylikdüzü'nde 1+1'i o civara bulabilirsiniz. Bizimkent, Semerkant Evleri ya da yolun öbür tarafındaki evlere bakabilirsiniz.

  • aychovsky  (14.11.14 11:36:31)
airbnb ve craigslist. Bir de erasmus ogrenci sayfalari.

  • aaaaa  (14.11.14 11:36:32)