Mouse Tavsiyesi

Merhaba
3-4 yıldır A4Tech X7 XL-740K kullanıyorum. Mouse eskidi mi yıprandı mı veya benim algımdan kaynaklanan birşey mi bilemiyorum ama hassasiyet konusunda istediğim tadı vermiyor. Yeni mouse bakayım dedim açtım hepsiburadayı bin çeşit mouse var. Optik, Lazer, holeless, blue track, v-track işin içinden çıkamadım
Grafik tasarım, fotoğraf düzenleme vb işlerle uğraşıyorum, oyun ilgi alanıma girmiyor. Aradığım özellik: imleci çok küçük bir alanda dahi hatasız kullanabileyim. Yani elime grafik tableti alıyorum, kalemiyle 14-15 punto büyüklüğünde harfler yazabiliyorum. Mouse'u 0,5cm x 0,5cm büyüklüğünde bir karenin içinde hassas bir şekilde dolaştıramıyorum
3-4 yılda bu konuda teknoloji gelişmiştir diye ümit ediyorum. Var mı tavsiyesi olan, fiyat konusunda uçmayacak. Gönlümden geçen rakam 75-125tl arası
Bu arada kablosuz düşünmüyorum tatmin etmez diye ama teknolojisi belli bi seviyeye geldiyse neden olmasın
Teşekkürler

Not: Ekte 14puntoluk A harfini çizdiğim bir örnek var. Mouse ve tablet ile

net bilgim yok ama aralığı daraltmak adına kablolu logitech mouse'lara bakmanı önerebilirim.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (13.11.14 16:08:38)
yüksek dpi'lı gamer mouselarına bakın. bende logitech g600 var fiyatı da düşmüş. mouse üstünde 3. tuşunu ayarlarsanız basılı tutunca dpi'yı en yükseğe alıyor hassas işler yapabiliyorsunuz. ayrıca diğer 12 tuşa da kombinasyonları atayıp photoshop benzeri yazılımlarda işinizi hızlandırabiliyorsunuz. tavsiye ederim.

www.sanalmarketim.com
  • argent dawn  (13.11.14 16:17:50)
  • bay meraklı  (13.11.14 17:00:52)