Mont ve bot tavsiyesi

Merhaba,

Kalın ve ağır olmayan, sudan ve "biraz" da soğuktan koruyacak mont ve su geçirmez, karda kaymaz, ağır olmayan bot almak istiyorum. Erkeğim.

Aşırı terleme sorunum olduğundan montun kalın olmaması önemli. Bir de otobüse filan binince, çanta filan da varsa çıkarıp elimde tutma şansım olmuyor her zaman. O yüzden çok kalın olmasa iyi olur. Biraz soğuk aşırı sıcaktan iyi benim için.

Bot da, günde 15 saat kadar ayağımda kalacağından rahat olsun istiyorum. Evimin yolu yokuşlu, kar yağınca çok kayıyor. Yağmur yağınca her yer göl dere olduğundan su geçirmemesi de önemli.

Tüm özellikler bir arada olamıyor, biliyorum; ama şu delik delik olan botların da hepsini sevemiyorum. Ama dokusunu beğenmesem de biçimi güzel geliyor onların.

Tavsiyeniz nedir? İstanbul'da nereden, kaç paraya alırım?

outdoor markalara bakacaksınız. colombia vs. gibi.

  • teritori  (13.11.14 13:19:18)
goretex astarlı bot ve mont alın marka model bütçeye göre belirlenir

  • argent dawn  (13.11.14 13:30:22)