sevgiliyi hitap etme

arkadaşlar sevgilinize nasıl hitap edersiniz. Genel olarak kızlar hangi sözlerden hoşlanır ?

Tatlimdan nefret ettigim kesin de, digerini dusunmem lazim

  • balpolen  (13.11.14 07:57:14)
değişiyor o be hacım kızına göre. 'kurabiyem' sözüne bayılan da gördüm, ufak tefek minyonsa 'fındığım'a biten de. 'prensesim' her koşulda gidiyor bir de.

  • mermize  (13.11.14 08:12:55)
Sevgiliden duydugum sevgi sozcugu en kirosu bile olsa icimi gidikliyor :^)

Tatlim haric :))) ay bir de yukarida gorunce aklima geldi prensesim de haric

Biz birbirimize hitap etmiyoruz erkek arkadasimla, o ayri bir sey skxja

Genel olarak basi cekenler; sevgilim (ama bu arada bir olacak cunku cok agir bir hitap gibi geliyor bana) yavru, minik.
  • LXXVII  (13.11.14 08:14:22 ~ 08:18:39)
Ufaklık.(minyonseverim)

  • arnold schwarzeneger  (13.11.14 08:15:18)
adını söylemek haricinde genellikle insanların arasındaysam "tatlım" derdim. diğerleri sanki çok kişisel ve insanların duymaması gereken şeyler gibi gelirdi. bitanem, hayatım falan...

mesajarda içimden ne geliyorsa onu.
  • sen git ben geliyorum  (13.11.14 11:14:48)
yavrum, bebeğim vs.

içinden geleni söylersin kız en özel hissettiğini sever.
  • instant crush  (13.11.14 14:41:57)
Aa "tatlım" sevmeyen tek ben değilmişim. Tatlım iticilikte zirve.

Aşıksanız sadece adını söylesen de hoşlanmaktan delirir insan.
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (13.11.14 16:05:03)
klasikler;
canım
aşkım
bebeğim
bitanem
sevgilim
güzelim

yiyecekler;
fındığım
lokum
bal
kaymak
çikolata

içecekler;
şarap

kültüre göre;
lan
kadın
kız
hatun
yarram

sevişme anları;
zilli
orospu
kevaşe
şeftali(bölgeye hitaben)

türetilenler;
aşkitom
bebişkom
aşkileytam
çikilopum
  • mahone  (13.11.14 17:52:12)
sadece aşkım

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (13.11.14 17:55:27)
bella
belissima
bitanem
fıstık
  • matematik koyu  (13.11.14 19:19:17)
Olsa da hitap etsek amk

  • Lola90  (13.11.14 19:32:37)