toplu taşıma araçlarında rahatsız olduğunuz davranışlar

bacaklarını yaya yaya oturan adamlar, hayat hikayesini telefonla o an anlatmazsa ölecek kadınlar, duş nedir bilmeyenler diye listeyi başlatıyor ve devamını sizden bekliyorum.

yüksek lisans projesi mi?

cevap: her buldukları yeri anketlemeleri.
  • lancelot du lac  (12.11.14 20:33:17)
istediği yerde inemeyeceğinden korkan teyzeler, ısrarla sizinle aynı yere tutunmak isteyenler..

  • bxgx  (12.11.14 20:36:30)
kapı girişini yayıla yayıla kapatan 3 kişilik kız grubu,
erkekler tarafından uyarıldıklarında da sankı taciz ediliyormuş gibi öfleyip puflamaları ve hiç ortalara doğru ilerlememeleri.

  • neferkitty  (12.11.14 20:38:09)
Duş almayanlar ırkı. İçimdeki ırkçılığı zirveye çıkarıyorlar.

Bugün metroda gördüğüm şey. Kızılay'a geldik, kapılar açıldı. Çıkamıyoruz. İnenlere izin vermiyor metroya binecekler. İte ite sıkıştıra sıkıştıra giriyorlar. Sanki Rohan kapısında bekliyor götler. Bir kez daha bu ülke insanından umudu kestim. Ulan tabakhaneye bok mu yetiştircen, biraz bekleyin insanlar insin, sonra binin amk.
  • faith no more  (12.11.14 20:40:48)
zevksiz müzikleri ile canlı yayın yapan insanlar. nasıl dandik kulaklık kulanıyorlarsa iki koltuk öteden duyuyorum müziği.

  • kuzey li  (12.11.14 20:42:38)
yaşlılara yer vermeyen genç insanlar

  • basond  (12.11.14 20:43:53)
liseliler

  • tirt star  (12.11.14 20:44:06)
ayakta duranların oturanlara gereğinden fazla yakın durmaları oturan kişi bakımından çok rahatsız edici. hele koridor kısmı boşken iyice sinir bozuyor.

  • m e l t e m  (12.11.14 20:44:53)
bacaklarını ayıra ayıra oturan
inenlere öncelik tanımayan
bağıra bağıra telefonla konuşan
gereksiz uzun göz kontağı kuran
bişeyler yiyip içen
  • battal gemalmaz  (12.11.14 20:55:55)
Amerigadaki gibi tekmeli tohatlı kavga çıkmaması:/

  • egostatic  (12.11.14 21:02:13)
cıstak cıstak müzik dinleyenler.

  • [silinmiş]  (12.11.14 21:10:38)
Çok yüksek sesle konuşanlar. Bütün otobüs dinlemek zorunda mı muhabbetinizi amk. Üçüncü kattaki albay amca moduna giriyorum direk böyle bir şeyle karşılaşınca.

  • vedat chili peppers  (12.11.14 21:19:08)
Sakız çiğneyenlet ve çiğnedi yetmiyor gibi o sakızı şişirip patlatanlar.
Yüksek sesle abuk müzikler dinleyenler.
Oturduğun zaman yanında dikilip orana burana dayananlar.
Oturduğun koltuğa yaslanmaya çalışanlar.
Torbalarını ya da ıslak şemsiyelerini bacağının üstüne lönk diye koyup oralı olmayarak havaya Bakanlar.
Minibüslerde parasını vermeden oturup sonra dürte dürte şunu uzat diyenler. ZATEN HER TÜRLÜ TEMASA UYUZUM AMK.
insanların tutunduğu direğe dayananlar.
Sen mesaj yazarken senin telefonuna bön bön bakanlar.
Gazete okuyorsan gazetene saçla olanlar.
Güne giden tombalak teyzelerin bağrış çağrış sohbetleri.
Ergenlerin küfürlü yüksek sesli sohbetleri.
Aynı yerde sabit duran kımıldamayan gereksizler.
Bindiği andan indiği ana kadar telefonda hayat hikayesini anlatanlar.
Telefonda bağıra bağıra konuşan amcalar.
Herhangi bi şey için omzuna pat pat vuranlar.
Yanınıza oturması için müsaade ettiğiniz halde insanların yana gay yana demesi.
  • bir nick var benden iceri  (12.11.14 21:37:37)
her sabah okula giderken ve her akşam okuldan gelirken başıma geliyor bu. mekan ankara çayyolu metrosu. metrodan inenlere yol vermeden içeri dalmaya çalışan barzolar var. amına koyim her gün istinasız oluyor bu ya,omuz atmaya başladım bende bıraktım artık sözle uyarmayı.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (12.11.14 21:53:54)
> affedersin yrrak gibi kapının tam önünde dikilen, bu da yetmiyormuş gibi etrafında ne olup bittiğine bile bakmadan öyle mal gibi duran tipler.

ya anlıyorum kimisi nerede ineceğini bilemiyor, kapıya yakın durmak istiyor falan ama tam önünde durma bari. kenarda köşede bir yerde sıkış. mal gibi tam kapının önünde duruyor. deli oluyorum.

> son durağa yaklaşılırken milleti itip kakarak kapıya gitmeye çalışan arızalar.

otobüsten ya da tramvaydan iniyor olsa tamam anlarım, acelesi vardır her saniye önemlidir falan. ama herif metrodan iniyor. kapıda tin tin yürümeye başlıyor. yürüyen merdivende de sağda öyle tin tin çıkıyor. ahaha. lan zaten son durak, herkes inecek. acelen yoksa niye milleti eze eze kapıya yaklaşmaya çalışıyosun?
  • pescador  (12.11.14 22:00:21)
oturarak giden dalyarrakların otobüsten inmek icin son saniyeye kadar oturmaları.

  • all girls dream  (12.11.14 22:35:16)
deodorant kullanmayan ve dişlerini fırçalamayan insanlar

  • razvan rat  (12.11.14 22:36:23)
kadınların kol altına tüfek gibi sıkıştırdıkları, uçları kılıç gibi batan, çarptığında gülle gibi acıtan kol çantaları.

  • manuel mandalina  (12.11.14 23:12:05)